engelleme seçenekleribellerophontes kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


bellerophontes kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


bellerophontes kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


36· 36· 19· 4· bugün
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • 30 Ekim 2020 seferihisar samos depremi

  artçılara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gereken doğal afet.

  şu anda orada bulunan tüm vatandaşlara iyi dilekler dilemek dışında elimden bir şey gelmiyor ne yazık ki. durumu kötüleştirecek artçılar ve ülkemizde yaşanacak olan diğer doğal afetler uzak olsun, başka bir şey diyemiyorum, yapamıyorum ne yazık ki.

  hayatını kaybeden herkes umarım çok fazla acı çekmemiştir, güzel yerlere gitmiştir. yaralı/enkaz altında olanlar varsa da en kısa sürede kurtulurlar umarım.

  ve bu deprem vesilesi ile; bir kez daha hatırlatmak gerekir ki, ülkemizde deprem riski altında bulunan tüm şehirlerde ivedilikle önlem alınmalıdır. bu önlemin boyutu ne olursa olsun bir an önce hayata geçirilmelidir. tabi ki kimse mağdur edilmeden. var mı böyle bir çözüm ben bilmiyorum/anlamıyorum bu işlerden ama enkaz altında dakikalarca/saatlerce beklemek, o umuda tutunmak, o umudun sonunda kurtarılsan bile sevdiklerinden, varlıklarından, umutlarından belki uzuvlarından vazgeçmek zorunda olmak çok acı ve zorlu olmalı.umarım tüm dünyada bu deprem felaketine karşı en elzem önlemler yakın zamanda alınır. çok acı çok.

  "köpekleri salın, kedi sesi çıkarayım" cümlesi çoook acı ve o çaresizliği insanın suratına tokat gibi çarpan cinsten. kimse o duruma düşmez umarım.
 • edward maya

  akerdeon tanrısı değildir. monoteist olup, bir akerdeon tanrısı seçme şanşım olsaydı bence o ciguli olurdu.

  edward maya ise; güzel dj idi bi zamanlar, eskidi malesef.

  tanım: güzel anılarıma fon olmuş, levent yükseli'in zalim'ini sample kullanmış dj'dir.