ceviiz.com

  • "türkiye'de petrolün bulunma hikayesi" başlıklı yazıyı büyük bir keyifle okudum. bir üstteki girdide belirttiği üzere sarjkablosu ilgileniyormuş siteyle. emeğine sağlık.
    yazının linkini de şöyle bırakıyorum.
  • ya bunu görmek inanılmaz mutlu etti beni, çok çok teşekkür ederim yakaza. çevrem dışında birinin fikri olması çok kıymetli. başlık olarak görmek de şaşırttı bir yandan.

    öhöm neyse efenim, evet siteyle ve sosyal hesaplarıyla genel olarak ben ilgileniyorum ama yardımcı olan arkadaşlarım da var.
    üye ve yorum konusunu bir süre sonra tekrar değerlendirmeye alacağım, çok hoşuma gitmedi yorum şablonu o büyük etki oldu kapatmama. umarım daha da güzel işler çıkarırım ortaya, bakalım.
  • şimdiye kadar gördüğüm en güzel ve doyurucu içeriğe sahip blog adresi. bir çeşit "habercilik" yaptığını düşünüyorum. siyaset, eğitim, tarih, spor, yaşam... gibi birçok konuda çok güzel içerikler üretmeyi başarmış. sadece güncel olayları değil türkiye'de ve dünyada gündem olmuş tarihi olayları da mis gibi aktarıyor (kalemine kuvvet). mottosu "ceviiz hafıza tazeler". anladığım kadarıyla da blog sahibi şarjkablosu. (bkz: şarjkablosu) nedense blogunda yorum yapamıyor ve üye olamıyorum.