blog sözlük 1 yaşında

20 entry daha

 • kutluyoruz. siyaset konuşulmadığı zaman ortamı daha güzel oluyor. bunu fark ettim. hoş, siyasetin konuşulmadığı her ortam güzeldir. bir de futbolun konuşulmadığı ortamları severim.

  yalnız şu başlık meselesine fena halde ayar olduğumu gizleyemeyeceğim. hayır, istiklal madalyası başlığı tarihi ilgilendirmez mi yoksa ben mi ayırt edemiyorum? neyse. elden geldiği müddetçe, naçizane, başlık ve içerik katkısı sunmaya devam.
 • sözlüğün artık yürüyeceğinin göstergesidir. güzel insanlar tanıdığımız bu platformda daha nice yaşlara birlikte girelim inşallah.
 • Hep daha güzel ve huzurlu başlıkların olsun sözlük. İyi ki Blog sözlük üyesim. Yeni bilgilerle, eğlenceli sohbetlerle ve biraz da ciddi konuşmalarla, 1. Blog sözlük İzmir zirvesinden tanıdığım iyi kalpli insanlarla iyi ki varsın Blog sözlük.

  Edit: imla
 • iyi ki doğdun sözlük, seni yaratana selam olsun
 • ilk girdinin üzerinden bir yıl geçmesi sonucu ortaya çıkmış durumdur. sezer beyin ilk girdi için blog başlığını tercih etmesi ayrı bir hoş detaydır, manidardır. ayrıca sözlüğün güne özel logo kullanmasına sebep olmuştur. kadınlar günü için özel logo sonrasında sanırım hazırlanan ikinci güne özel logodur.

  geleceğe kalması için ekran görüntüsü

  ayrıca buradan blog sözlük yaratıcılarına, bu güzel platformu düşünerek hayata geçirip bize güzel insanlarla tanışma fırsatı verdikleri için ve güzel insanlar diyerek bahsettiğim sözlük üyelerine, bu kadar güzel oldukları için teşekkür ediyorum. blog sözlük iyi ki var diyorum!
20 entry daha