14 nisan 2017 herkes teyakkuzda olsun


  • bıktığımız söylemdir.

    bıktık sizin şu darbe edebiyatınızdan. darbelerden bu kadar beslenen bir başka siyasi görüş daha yoktur. yeter yahu! bundan 7 sene evvel fetö ile yetmez ama evet derken aklınız neredeydi? neredeydi ya? o zaman bu ülkenin şerefli insanlarına kafir, müşrik, vatan haini gibi hakaretleri sıralıyordunuz fetö ile beraber. daha geriye gidelim. ergenekon ve balyoz'da ne oldu? fetö ile işbirliği yapıp bu ülkenin şerefli askerlerini, mehmetçiklerini darbeci diye, vatan haini diye içeri tıkmadınız mı? gazetecileri, akademisyenleri içeri tıkmadınız mı?

    şimdi kalkıp kimin tarafındasın diye utanmadan, ahlaksızca, Allahsızca soru mu soruyorsunuz?

    ben türkiye cumhuriyeti devleti'nden, türk milleti'nden yanayım kardeşim. senden yana değilim. senin tertiplediğin 15 temmuz darbesinden yana da olmadım. fetö'den yana da olmadım. biz ergenekon ve balyoz'da, casusluk davasında yanlış yapıyorsunuz diye bağırdıkça bize hakaret ettiniz. bugün olduğu gibi.

    kısaca kardeşim, çok korkuyorsanız bu kadar, alın pasaportunuzu gidin başka ülkede yaşayın. bizim darbe gibi bir korkumuz yok. o darbeyi sizin yıllar boyu beraber yürüdüğünüz, yetmez ama evetçi, kanı, mayası bozuk insanlar yaptı. başkasına bok atmaya kalkmayın. o boku beraber yediniz fetö ile. hem de 2003'ten bu yana. hiç lamı cimi etmeyin. topluma bu şekilde sopa göstermeye de kalkmayın. zira o sopa bir tarafınıza kaçar. yettiniz arttınız artık bu ülkenin başına. kendinizi demokrasi havarisi sanmaktan da vazgeçin. siz zerre kadar demokrasiden nasibi olan insanlar değilsiniz. internette sizin yandaşlarınızın yazdıklarını görüyoruz işte.