blog sözlük kategorileri


 • an itibariyle bazı değişikliklerin ve eklemelerin yapıldığı kategorilerdir.

  + #dizi kategorisi #televizyon olarak güncellendi.
  + #bilgisayar kategorisi eklendi.
  + #dil kategorisi eklendi.
  + #doğa kategorisi eklendi.
  + #psikoloji kategorisi eklendi.

  dizilerin birer televizyon programı olduğunu ve diğer program türleri için ayrı ayrı kategori açmanın mümkün olmadığını göz önünde bulundurduğumuzda, #dizi kategorisini #televizyon olarak yeniden adlandırma sebebimiz ortaya çıkacaktır.

  #programlama ve #internetle ilgisi olmayan fakat #teknoloji kategorisine eklemenin de zorlama olduğu bazı başlıklar var. onlar için #bilgisayar kategorisi eklendi.

  atasözleri ve deyimler için ayrı kategori talebi birden fazla kişiden geldi. bunun yerine hem atasözleri ve deyimleri, hem de diğer dil ile ilgili öğeleri kapsayabilecek #dil kategorisi sözlüğe eklenmiş oldu.

  hayvanlar, bitkiler ve benzeri kategori talepleri oldu. bunlar yerine hepsini kapsayabilecek #doğa kategorisini sözlüğe ekledik.

  psikolojik terimler içeren başlıkların #sağlık kategorisi dışında değerlendirilmesinin daha uygun olacağını düşünerek #psikoloji kategorisini sözlüğe ekledik.

  şu ana kadar yapmış olduğunuz öneriler için çok teşekkür eder, yeni önerilere her zaman açık olduğumuzu da bilmenizi isterim.