sözlüğe eklenen özellikler


 • + engelleme özelliği 3 farklı seçenekle birlikte tamamlanarak engel butonu profil sayfalarına yerleştirildi.

  + mesaj engelleme seçeneği #46245 nolu entry'de detaylı bir şekilde açıklanmış ve bu seçeneğin yakın zamanda profil sayfalarına da ekleneceği bildirilmişti. seçenek, profil sayfalarına başarılı bir şekilde eklendi.

  + entry engelleme seçeneği ile engellediğiniz kişinin yazdığı entryleri artık görmeyeceksiniz. engellediğiniz kişi bir başlık açtıysa ve başlığa henüz kendisi hariç kimse yazmadıysa, o başlığa girdiğinizde otomatik olarak boş bir sayfa ile karşılaşacaksınız. böyle olduğunda şaşırıp sözlük bozuldu diye düşünmeyin.

  + entrylerini engellediğiniz kişinin entry'si dünün en iyi entryleri listesinde de görünmeyecek. o listedeki entry sayısı size 20'den az görünüyorsa bilin ki o listede engellediğiniz biri ya da birileri var.

  + başlıklarını engelle özelliği aslında sakıncalı bir özellik. dünyanın en önemli başlığını da açsa bu kişinin açtığı başlıkları görmek istemiyorum diyorsanız kullanın, onun dışında pire için yorgan yakmış olursunuz, önemli bir başlıktaki diğer entryleri de göremezsiniz, aman diyim. (bkz: #46343)

  + engellediğiniz kişilerin detaylı listesini ayarlar > engel listesi sekmesinden görebilirsiniz ve kimleri engellediğinizi aklınızda tutma zorunluluğundan kurtulursunuz.

  + toplamda 7 saatlik bir çalışmanın ürünü olan engelleme servisleri blog sözlük belediyesinin vatandaşlarına bir armağanıdır. sözlükte şu da olsun dediğiniz çılgın projeler varsa turuncuyu yakın, sizi arayalım.