bugünkü blog yazım


 • Blog Yazarları Hangi Akıllı Telefonu Kullanmalı?

  Blog yazarlığı artık ülkemizde ziyadesi ile konumunu bulmuş durumdadır. Markalar, blog yazarları ile toplantılar düzenliyor, blog yazarlarının görüşlerini alıyor ve her şeyden önemlisi, reklam ve pazarlama ayağında blog yazarlarından oldukça fazla istifade ediyorlar. Blog yazarlarının teknoloji ile olan ilişkisini değerlendiren birçok yazı okumuşsunuzdur. Blog yazarları kullandıkları bilgisayarları anlatan yazılar hazırlar, neden bu bilgisayarı tercih ettiğini izah eden içerikler oluştururlar. Çerçeveyi biraz daha daraltıp blog yazarları hangi akıllı cep telefonlarını kullanmalıdır sorusuna karşılık gelen cevapları sıralayabiliriz.

  Son yıllara kadar zamanımızdan ‘’Teknoloji Çağı’’ ya da ‘’Teknoloji Devri’’ diye bahsediyorduk ancak gelişen teknolojinin ivme kazanan kollarından birisi olan mobil teknoloji ile çağımızı/devrimizi iki başlık altında değerlendirebiliriz.

  Teknoloji Çağı
  Mobil Teknoloji Çağı
  Bu iki başlık arasında teknoloji çağı üzerine oldukça fazla araştırmalara yer verildi. ‘’Mobil teknoloji ile ilgili blog yazarları ne düşünür’’ den ziyade ‘’blog yazarları hangi cep telefonlarını tercih etmeli’’ konusuna değinmeliyiz.

  devamı