adsense alternatifleri


 • adsense başvurusu reddedilen veya adsense yanı sıra başka gelir kaynaklarını da araştıran web sitesi sahiplerine önerebileceğim bazı reklâm ağları. üstelik bu sitelerin çoğu (blogspot, wordpress, webnode, webbly vb.) gibi ücretsiz sitelere onay veriyor.

  mondiad: popcash'in banner reklâm ağı. banner, native, geçiş reklamı, bildirim reklamları olmak üzere çeşitli modelleri var. tbm üzerine ödeme yapıyor. moderatörleri de çok ilgili.

  h12-media: ingiltere merkezli bir reklâm ağı. sabit bannerlar, yapışkan bannerlar var. tbm-bgbm ödeme.

  infolinks: yazılarınızın içine, daha doğrusu kelimelerinize bağlantı veriyor. ayrıca sayfanın sağında solunda 160x600 ölçülerinde sabit reklamlar çıkıyor dilerseniz. en üstte 728x90 banner var. masaüstünde ise sağda 300x250 banner var, admatic'te olduğu gibi. moderatörler çok duyarlı ve ilgili.

  optiads: adsense benzeri bir site. dilerseniz manuel, dilerseniz otomatik reklamlar yerleştiriyor. tbm-bgbm üzerine kazandırıyor.

  exoxlick: tıklama başına ve bin gösterim başına ödeme yapan bir başka reklâm ağı. domainli siteleri kabul ettiğini söylüyor ama eğer çok takipçisi, ziyaretçisi olan bir ücretsiz blogsa onu da kabul ettiğini belirtiyor.

  admediatex: sadece bgbm ile kazandıran banner ağı.

  monetag: tbm, ebm, bgbm ile çalışıyor. ama bu domainli siteleri kabul ediyor.

  aklıma geldikçe yazıyı güncellerim. bol kazançlar.