aselsan ölümleri tesadüf degil


 • numan kurtulmuşun aselsan mühendislerinin yıllardır önlenemeyen ölümleri ile ilgili olarak kurduğu cümledir.

  Sayesinde aşikar olanı bir kez daha idrak ettik. Sağ olsun var olsun. O söylemeseydi biz asla bir artniyet aramaz, eceldir der kapatırdık mevzuyu.

  Yıllarca gülen cemaatinden bir bok olmaz, bu adamlarla is tutmayın dedik, bize küfür ettiler. Simdi fethullaha en büyük küfürleri yıllarca gerçeklere inatla götünü dönmüş adamlar ediyor.

  Bugün de bu adamların desteklediği partinin başbakan yardımcısı ve ayni zamanda hükümet sözcüsü olan kişi çıkmış, bu ölümler tesadüf değildir diyor. Biz bunu yıllarca söyledik laf anlatamadık. Paranoyak olmakla suçlandık. Ama bugün bu ölümlerin sorumlusu olarak gösterebilecekleri nur topu gibi bir terör örgütleri oldu. (bkz: fetö) onlar da doğal olarak suçluyu bulmaları gerektiğini fark ettiler.

  Eğer önümüzdeki günlerde numan başkan çıkıp; "aselsan mühendislerinin şüpheli ölümlerinin arkasında fetö vardır" demezse nickimi değiştiririm.

  At fava bekle.
  haberi okuyayım.

  Edit; haber linki eklendi
  debe editi
  bu entry'nin siyaset süzgecine takılıp silinmesi beni üzerdi. öyle bir şey olmadığından dolayı mutluyum. olur da silinirse diye gerekli yardımı esirgemeyen yirmi beşinci kare isimli arkadaşıma da sonsuz teşekkürler. bu entryi en beğenilenler arasına birinci sıradan sokan diğer yazarlarımıza da teşekkür etmeyi bir borç bilirim.