mesajlaşılan erkeğin bir anda mesajlaşmayı kesmesi


  • bir iki görüşmeden sonra sex olmadıysa olabilir çünkü kendisi çakaldır. madem hesabı ödüyorum karşılığını da alayım diye düşünüyordur.(denk geldiğim çakallardan yola çıkarak söyledim)
    kız arkadaşın bir buluşmada kullandığı her şeyin( oje,saç,makyaj,iç giyim,parfüm,vücut spreyi vb.)ne kadar pahalı olduğunu düşünemez. tüm yatırımımı bakımıma yapıyorum desem yeridir.

    açıkçası bir erkekle görüşeceksem ve hoşlanıyorsam süslenmek için kullandığım ürünler 1000 tl'yi geçiyordur ve bu görseli elde etmek için de erkek şahsın uğraşması lazım. işte bu uğraşmayanlar mesajlaşmayı ve aramayı kesenler oluyor.(çünkü hemen elde etmek istiyor) tabi sonra yine bi tıklarlar kapıyı belki verir diye:) kız da erkek aramadı ya bi süre ya da mesajlarına dönmedi falan, off ego yapar ama bunu aşk sanır. sonuçta kazanan çakal şahıs olur ve bu şekilde kız şahsı kullanır. git gel yapar. canı istediği zaman yazar. kız şahıs da bu taktikle sıkışır kalır.

    edit : kız şahsa öneri---- yazdığı zaman cevap vermeyin ararsa da açmayın. 3. mesajdan sonra aynen şunu yazın ' lan bi siktir git seninle mi uğraşacağım göt ' deyin. ama engellemeyin çünkü tekrar yazacak. özür dileyecek. ondan sonrasına siz karar verin