sosyaliize


 • blog sözlük’ün en önemli yazarlarındandır.

  sözlüğe ilk geldiğim zamanlarda, onun öncesinde ve bugün de sözlüğe değer katan bir arkadaşımızdır.

  sosyaliize’nin blog sitesinde okunmaya değer birbirinden önemli, farklı ve güzel çok kıymetli yazıları bulunuyor. pek yorum yapmayan biri olsam da ara ara bloğuna göz atıyorum.

  kendisini epey zamandır sözlükte görmüyordum. açıkçası bu kadar ara verdiği için biraz endişelenmedim değil.* çünkü sözlükte görmeye, yazılarını okumaya en çok alıştığım yazardır. neyse ki iyi bir şekilde sözlüğe dönmüştür. çünkü o sözlüğün
  daimi müdavimi”dir ( :

  yazılarından samimi, dürüst, eğlenceli, iyi niyetli biri olduğunu hemen anlayabilirsiniz. kendinden küçüklerine ablalık ettiğini gözlemlersiniz. ayrıca sözlüğe yeni katılanlara da yardımcı olmuşluğu çoktur.

  değerli yazar sosyaliize’nin en beğendiğim ve takdir ettiğim özellikleri öz güvenli, kararlı, çalışkan, disiplinli, ne istediğini bilen ve en önemlisi de yaşama sevinci yüksek. yazılarından tanıdığım kadarıyla içinde bulunduğu olumsuz durumlardan çabucak kurtulabilen birisi. bu yönünü de takdir ediyorum.

  bazen moralim bozuk sözlükte dolaşırken kendisinin bazı samimi, eğlenceli paylaşımlarını görüyorum ve bundan hoşnut oluyorum. bunun için de teşekkür ediyorum.

  sosyaliize ile aramızda geçen kısa bir diyalogtan da anladığım kadarıyla nezaket sahibi saygılı birisi.

  şahsi görüşümce dünyanın en kutsal mesleği olan öğretmenlik mesleğini icra ettiği için kendisine ayrıca saygı duyuyorum. umarım ülkemize, kurucu önderimiz Atatürk’e ve cumhuriyet değerlerimize layık aydınlık nesiller yetişmesinde önemli katkıları olur.

  yazar arkadaşımın mahlasını da sevdiğimi belirtmeden geçemeyeceğim.

  son olarak sosyaliize’nin olmadığı bir blog sözlük tahayyül edemiyorum.

  sevgili yazar sosyaliize, sana sevdiklerinle birlikte sağlıklı, huzurlu, neşeli, başarılı güzel bir yaşam diliyorum. iyi bak kendine..

  ekleme

  ne kadar özel bir insan olduğunu bir kez daha kanıtlamış güzel insan ( : ayağına taş değmesin..