yosuga no sora


 • Japon romantizm/drama yetişkin görsel romanıdır . Oyun ilk olarak5 Aralık 2008'de Windows içinpiyasaya sürüldü. Serileştirilmiş bir manga ve bir anime televizyon dizisineuyarlandı. Haruka na Sora adlı bir devam/fan diskidaha sonra 24 Ekim 2009'da piyasaya sürüldü ve orijinal oyundan birkaç karakter için yeni ve genişletilmiş senaryolar içeriyordu.

  Ensest ilişki içerir.Bir araba kazası sonucu trajik bir şekilde yetim kalan Kasugano ikizleri, parçalanmış bir hayatın parçalarını yeniden inşa etmeyi umarak büyükanne ve büyükbabalarının kırsaldaki ikametgahına vagonla seyahat ederler. Fiziksel olarak birbirine çok benzeyen, ancak ruhsal olarak farklı olan iki yalnız ruh, bu çelişkili beklentilerin önümüzdeki günlerde ortaya çıkaracağı zorlukların farkında değiller. Gelecekten emin olamayan Haruka Kasugano, hasta kız kardeşini korumak için ihtiyaç duyduğu gücü bulmayı umarak geçmişin anılarına tutunur. Hikaye ilerledikçe, her biri bir kız olan dört hikaye anlatır; Kazuha Migiwa: zengin ama kibar, Akira Amatsume: kibar ama üzgün, Nao Yorihime: depresif ama umutlu, Sora Kasugano: küçük ama sert.

  Karakterler

  Ana karakterler
  Haruka Kasugano (春日野 悠, Kasugano Haruka )
  Seslendiren: Hiro Shimono (anime, genç), Megumi Matsumoto (anime, çocuk)
  Nazik bir görünüme ve ince bir profile sahip olan dizinin kahramanı Haruka, birçok yönden ikiz kardeşi Sora'nın tüküren görüntüsüdür. Cana yakın ve dürüst, olağanüstü kolaylıkla kalıcı dostluklar kurar. Haruka, anne ve babasının kaybıyla, hassas kız kardeşinin geleceğinin ona bağlı olduğu bilgisiyle yüklenen, sağlam bir kalple başa çıkıyor. O yüzemez. Haruka, büyükanneleri bir zamanlar orada doktor olduğu için köyde iyi sayılır. Oyun, Haruka'nın hikayenin kadın kahramanlarıyla romantik ve cinsel ilişkilere girdiği yolları tasvir ediyor. Sora'nın rotası seçilirse Sora'ya aşık olduğunu anlar ve bir sevgili ilişkisine girerler. Ancak Nao ve Kozue tarafından yakalandıktan sonra buna bir son vermeye çalışır.ama Sora ile birlikte olmanın onun için en önemli şey olduğuna karar verir ve birlikte kaçarlar.
  Sora Kasugano (春日野 穹, Kasugano Sora )
  Seslendiren: Hiroko Taguchi (oyun ("Shiranami" olarak anılır), anime)
  Sessiz, kırılgan ve münzevi bir kız, kahramanın ikiz kardeşidir. Doğduğundan beri zayıf olan Sora, birçok kişinin doğal olarak kabul ettiği türden bağımsız yaşamı reddetti. Yine de Sora'nın meleksi oyuncak bebek benzeri görünümünün altında, duygusal olarak geri çekilmeye, entelektüel ve fiziksel tembelliğe ve ciddi bir sosyal zarafet eksikliğine yatkın sorunlu bir kişilik yatıyor. Haruka yanında olduğu sürece zamanının çoğunu internette gezinerek ve cips ve hazır yemek yiyerek geçiriyor. Ebeveynlerinin trajik kaybının bir sonucu olarak güçlenen erkek kardeşiyle olan güçlü bağı, onu ensest hakkında fanteziler kurmaya yönlendirir ve onu baştan çıkarmak ya da en azından onunla daha fazla zaman geçirmesini sağlamak için büyük çaba sarf eder. Bir zamanlar iyi arkadaş oldukları ima edilse de Nao'dan nefret eder. Sık sık doldurulmuş bir tavşan oyuncağına yapışmış olarak görülür.ölmeden önce annesinden aldığı hediye, ona aldatıcı bir şekilde çocuksu bir karakter kazandırıyor.
  Nao Yorihime (依媛 奈緒, Yorihime Nao )
  Seslendiren: Yuka Inokuchi (oyun ("Ayaka Kimura" olarak anılır ), anime)
  Güzel, zeki ve mükemmel bir yüzücü olan Nao, Haruka'nın kapı komşusu ve çocukluk arkadaşıdır. Kasugano ikizleri bölgeyi en son ziyaret ettiklerinde, ayrılışları, bir keresinde Haruka'ya tecavüz ettikten sonra, nedense Haruka'ya oldukça yakınlaşmış olan Nao için özellikle acı vericiydi. Döndüklerinde eski yakın ilişkilerini yeniden alevlendirir. Nao'nun şefkati ve olgunluğu, başkalarına karşı bir kardeşçe sevgi duygusu yansıtır, ancak Haruka için daha derin ve daha samimi bir duygu vardır. İkizleri sevişirken yakaladıktan sonra Haruka ile ilişkisini bitirir. İkizler köyü terk ettikten sonra kayıtsız ve üzgün hale geldi.
  Akira Amatsume (天女目 瑛, Amatsume Akira )
  Seslendiren: Mana Tsukishiro (oyun), Kayo Sakata (anime)
  Akira, Haruka'nın masum bir kişiliğe sahip enerjik sınıf arkadaşıdır ve arkadaş olmayı kızın ikinci doğası haline getirir. Onun coşkusu etrafındakilere bulaşıcıdır. Bebekken yetim kaldı ve yerel şinto tapınağının bekçisi tarafından alındı ve daha uzak akrabalarından hiçbiri onu almaya istekli olmadığında torunu olarak büyütüldü. Hala sadece bir genç olmasına rağmen, Akira tek mikoydu.ve üvey dedesi öldüğünden beri türbe bekçisi. Zamanının çoğunu, gerekli törenlerin ve tatil festivallerinin performansı da dahil olmak üzere alışkanlık ve gelenekleri uygulamakla geçirir. Ayrıca zamanının çoğunu köydeki yaşlılara yardım etmeye ayırıyor ve onu herkes tarafından seviliyor. Kazuha'nın babasının gayri meşru kızı olduğu kuvvetle ima edilir.
  Kazuha Migiwa (渚 一葉, Migiwa Kazuha )
  Seslendiren: Ryoko Ono (oyun ("Nazuna Gogyo" olarak anılır), anime)
  Haruka'nın sınıf arkadaşı, nüfuzlu bir patronun güzel kızı Kazuha, modern bir prensesinkiyle karşılaştırılabilecek kültürlü bir hayat yaşıyor. Ebeveynlerinin sürekli seyahatleri ve uzun mesafeli ilişkilerinin bir sonucu olarak keskin fikirli ve ayrıntılara özen gösteren o, küçük yaştan itibaren sosyal konumuna uygun olarak sorumlu davranmayı öğrendi. Yine de Kazuha kendini diğerlerinden üstün görmez ve istendiğinde yardım eli uzatmaktan çekinmez. Kazuha deneyimli olan viyolaoyuncudur, yine de yarışmalarda oynamaktan kaçınır, sadece umursadığı kişiler için oynamayı tercih eder. Sürekli olarak Akira'ya düşkündür ve onun iyiliği için aşırı derecede endişelenir ve bu, bazılarının romantik bir ilişki içinde olabilecekleri yönünde spekülasyonlara yol açar. Kazuha'nın Akira'yı kızkardeş olarak nitelendirmesiyle üvey kız kardeş oldukları (ima edilen) ortaya çıkar. Kazuha'nın Akira için aşırı endişesi, annesinin Akira'nın varlığını kabul etmeyi reddetmesini ve babasının onu açıkça ihmal etmesini telafi etme arzusundan kaynaklanmaktadır.

  Yardımcı karakterler
  Kozue Kuranaga (倉永 梢, Kuranaga Kozue )
  Seslendiren: Yukari Minegishi (oyun ("Airi Himekawa" olarak anılır), anime)
  Genellikle "sınıf temsilcisi" lakaplı Haruka, Ryouhei, Kazuha ve Akira'nın sınıfının temsilcisi. Nazik profili ve görünüşü nedeniyle Haruka'yı gördüğünde ilk görüşte aşık olur, Kozue başkaları tarafından utangaç ama ciddi biri olarak görülür, aynı zamanda çok kibardır ve utangaç ve sorumlu görünümüyle bir "hayal" vardır. Haruka'ya aşık olduğu için onunla romantik bir ilişki içinde olduğunu hayal ettiği mod. Sora'nın hikayesinde, daha sonra ikizleri seks yaparken yakalayan ve Haruka'ya olan hisleri nedeniyle ilişkilerini en çok kabul edemeyen kişidir, son bölümün sonunda Nao'ya aşık olup olmadığını sorgular. duygulardır. In Haruka na Sora o rotanın kahramanı olduğunu.
  Yahiro Ifukube (伊福部 やひろ, Ifukube Yahiro )
  Seslendiren: Ryoko Tanaka (oyun ("Hikaru Isshiki" olarak anılır), anime)
  Motoka Nogisaka'nın en iyi arkadaşı ve bir aileye ait şekerci dükkanının sahibi olan kaba görünüşlü Yahiro, zamanını uyuyarak ve içki içerek geçirmeyi tercih ederdi. Gerçekte, onun huysuz ve alaycı tavırları Yahiro'nun gerçek kişiliğini gizliyor: geçmişi kayıp hayaller, unutulmuş vaatler ve kırık aşklarla dolu bir kadın. Üvey büyükbabası öldüğünden beri Akira'nın gayri resmi koruyucusuydu ve akrabalarından hiçbiri ona bakmaya istekli değildi. Haruka, Akira ve Kazuha'yı çevreleyen alt akıntıları anlamaya çalışırken, Yahiro'yu, diğer karakterlerin haberi olmadan, Akira'nın babasının, şehirde çalıştığı zamandan beri biriktirdiği parayı harcadığından beri ona maddi yardımda bulunduğunu açıklamaya ikna eder. Akira'nın parasını ödemek için şekerci dükkânından elde edilen kıt kazanç olarakeğitim ve diğer ihtiyaçlar. İçinde Haruka na Sora , rotasında "tsundere" olarak daha sevimli bir yanını gösteriyor.
  Motoka Nogisaka (乃木坂 初佳, Nogisaka Motoka )
  Seslendiren: Tae Okajima (oyun ("Soyogi Tono" olarak anılır), anime)
  Motoka, eğitim masraflarını karşılamak için Migiwa Hanesinde hizmetçi olarak çalışan, geçimini sağlamak için mücadele eden bir üniversite öğrencisidir. Ev işleri için ideal olmasa da, sıcak şefkati ve büyüleyici kişiliği bu eksiklikleri giderir. Kötü şöhrete sahip bir içici olan Ifukube Yahiro'nun en iyi arkadaşıdır ve bu, Motoka'nın alkole karşı düşük toleransını özellikle tehlikeli bir sosyal sorun haline getirir, özellikle de aşkın tadına özel bir düşkünlüğü olduğu için. O, animenin omake bonus özelliğinin yıldızı, diğer karakterlere dair yetenekli izlenimleriyle insanları eğlendiriyor ve ondan çok daha genç olmasına rağmen sonunda Haruka'ya aşık oluyor.
  Ryouhei Nakazato (中里亮平, Nakazato Ryohei )
  Seslendiren: Sai Ushirono (oyun), Takurou Nakakuni (anime)
  Haruka'nın sınıf arkadaşı. Tüm hatalarına ve tuhaf davranışlarına rağmen, Ryouhei, kendini itiraf eden bir aptal olmasına rağmen, her zaman güvenebileceğiniz türden bir insandır. Kaygısız ve spontane olarak, kendisini ne zaman güzel bir yüz yaklaşsa sevimsiz pikap çizgileri uygulayarak en iyi kadın erkeği olarak damgalar. Yine de durum bunu gerektirdiğinde, Ryouhei bir sorunun kökenini hızla tespit eden bir gözle son derece sağlam tavsiyeler sunabilir.

  Kadro
  Çizimler: Takashi Hashimoto, Hiro Suzuhira
  Senaryo: Yukiji Tachikaze, Seiri Asakura
  Müzik: Manack

  Yayın geçmişi
  Oyun ilk olarak 5 Aralık 2008'de Windows PC için piyasaya sürüldü. Haruka na Sora adlı bir devam/fan diski daha sonra 24 Ekim 2009'da piyasaya sürüldü ve Kozue ve Yahiro için tam senaryolar içeriyordu. orijinal oyun ve ek bonus materyali.

  Animeye uyarlaması
  Yosuga no Sora , 4 Ekim 2010'da yayınlanmaya başlayan 12 bölümlük bir anime dizisine uyarlandı. Her bölüm 22 dakikalık bir uzun metrajlı bölüm ve 3 dakikalık bir omake bölümünden oluşuyor . Animenin ana konusu, belirli ortak bölümleri paylaşırken Kazuha, Akira, Nao ve Sora'nın hikayelerini bağımsız olarak anlatan çok yaylı bir dallanma biçiminde sunulur. Her bölümün başlığı, ilgilendirdiği karakterlerin adlarını içerir. Bonus bölümü Motoka'nın hikayesine odaklanıyor, daha çok mizah ve süper deforme karakter tasarımlarına dayanıyor . Her bölümün, her bölümde kendi bitiş kredisi dizisi vardır. Animenin açılış teması " Hiyoku hiçbir Hane '- (比翼の羽根) tarafından eufonius ve bitiş temalardır'Tsunagukizuna "-(ツナグキズナ) by Nekocan feat. Junca Amaoto ve " Pinky Jones "-(ピンキー・ジョーンズ) Momoiro Clover .

  Serinin ilk cildi tarafından serbest bırakıldı Kral Kayıtlar için DVD ve Blu-ray Disk 22 Aralık 2010 tarihinde formatları ve nihai dördüncü hacmi ile, 26 Mart 2011 tarihinde yayımlanan sınırlı sayıda olmak üzere, Blu-ray Disc dolması Sora Kasugano'nun oyuncak kayışı.

  Dizi , 31 Aralık 2015'te Amerika Birleşik Devletleri'nde Toku'da gösterime girdi .

  1.Bölüm : Uzak Anılar
  Ebeveynlerinin ani ölümünün ardından Haruka ve ikiz kız kardeşi Sora, çocukken sık sık ziyaret ettikleri küçük bir köyde, daha önce rahmetli dedelerinin yaşadığı eve taşınırlar. Orada, Haruka, bazıları eski arkadaşlar olan birkaç sakinle karşılaşır, ancak Sora evde kalır ve Haruka katılmaya başladığında bile okula gitmeyi reddeder. Haruka'nın gitgide uzaklaştığını ve elinden kayıp gittiğini fark eden Sora, geceleri Haruka'nın odasına gider ve Haruka'nın kıyafetlerini çıkarırken ona seslenir...

  2.Bölüm : Utandı
  Sora, Haru'dan bir üniforma yaptırabilmesi için ölçülerini almasını ister ve sonunda Haruka ile okula gitmeye başlar, ancak kendisinin ve Haruka'nın farklı sınıflarda olduğunu görünce hayal kırıklığına uğrar. Akira, karma bir spor salonunun parçası olarak yüzme havuzunu temizlerken yanlışlıkla mayosunu unutan Kazuha'yı ıslatır ve bu yüzden Akira onu kurumaya götürür. Haruka, Kazuha'nın telefonunu bulur ve geri vermeye gider, sadece Kazuha'nın Akira'ya "Onee-chan" (abla) olarak hitap ettiği şehvetli bir konuşmaya kulak misafiri olur.

  3.Bölüm : Kararsızlık
  Kazuha, Haruka'nın konuşmalarına kulak misafiri olduğunu fark ettiğinde, herhangi bir yanlış anlamayı gidermek için Haruka'nın peşine düşer. Akira'nın aslında farklı bir anneden doğan gayri meşru ablası olduğunu ortaya koyuyor. Ailesinin toplumsal duruşu nedeniyle, Kazuha'nın babası Akira'yı kızı olarak kabul edemez, bu da Kazuha'nın babasına kırgın olmasına ve her zaman çalışkan Akira'ya karşı bir suçluluk ve sorumluluk yükü hissetmesine neden olur. Kazuha'nın moralini yükseltmek için Haruka onu bir randevuya davet eder ve daha sonra birbirlerine karşı hızla gelişen duygularını fark eder ve kabul ederler. Bu arada, Akira kendi başına elinden gelenin en iyisini yapmaya devam eder, ancak görünüşe göre yorgunluktan dolayı çöker.

  4.Bölüm : Haru'nun Kalbi
  Okuldan eve dönerken Haruka ve Kazuha, her zaman sorumlu olan Akira'nın her zamanki gibi ortaya çıkmamasından endişe duyan çılgın bir Yahiro tarafından kesintiye uğrar. Akira'yı evinde, yorgunluktan bayıldığını keşfederler ve Kazuha, Akira'nın durumunu fark etmediği için kendini ve Haruka'ya olan aşkını suçlamaya devam eder. Akira birkaç gün sonra iyileşir, ancak Kazuha ile Haruka'yı terk etmesi ve babalarının eylemleriyle ilgili hissettiği uygunsuz suçluluk duygusu hakkında yüzleşir. Akira'nın sözlerinin gerçeğini anlayan Kazuha, ne yapacağını belirlemek için mücadele ederken bir yandan da depresyona girer. Festival günü gelir ve Kazuha, Haruka ile yeniden bir araya geldiği yerde görünmek için cesaretini toplar. Haruka, Kazuha'ya babasının tüm bu zaman boyunca Akira'yı gizlice mali olarak desteklediğini söyler ve,Kazuha, babasının Akira'yı övdüğüne tanık olduğunda, onu yanlış değerlendirdiğini fark eder. Böylece, Akira'ya olan bağımlılığını aşmış ve Haruka ile gönülden romantik bir ilişki sürdürmüştür.

  5.Bölüm : Karanlık açığa Çıktı
  Bu bölümün girişinde, Haruka'nın kızlar soyunma odasının yanında durduğu, Akira ve Kazuha'nın konuşmasına kulak misafiri olduğu, ancak bu sefer yanlış yönlendirilmek yerine Akira dışarı çıkıp Haruka'dan telefonu aldığı olayı tekrarlıyor. Bu, hikayenin alternatif bir sona sahip olmasını sağlar. Haruka, Akira'nın son zamanlarda garip davrandığını fark eder ve ertesi sabah okulda onunla yalnız konuşmaya karar verir. Akira'nın yüzündeki üzgün ifadeyi görür ve endişelenir ve Akira'nın annesinin kolyesini (çocukken kaybettiğini hatırladıktan sonra) bulmasına yardım etmek ister. Çocukken oynayacakları bir ağacın yanında kolyeyi aramaya giderler, ancak Haruka'nın, ağacın bir heyelan tarafından kaldırılmış olmasından duyduğu korkuya. Bunun için kazmaya çalışır, ancak şansı yoktur. İkisi banyo yapmak için Akira'nın evine giderler.ve birlikte romantik bir an geçirin. Oradan, Haruka festivale gider ve Akira'nın kutsal dansı yaparken ağladığını gördükten sonra ne olduğunu görmek için koşar.

  6.Bölüm : Pes Etmeyeceğim
  Haruka, Akira'nın odasına girer ve doktorun kayıp günlüğü olan bir şeyi yakmasını engeller, burada Kazuha ve Akira'nın yanlış kimlik bulma şansı vardır. Günlükle birlikte, Yahiro ve Kazuha'ya her şeyi kesin olarak kanıtlamak için bir DNA testi önerir. Yahiro reddeder, ancak annesinin onaylamamasına rağmen Kazuha kabul eder. Haruka, ertesi gün tapınakta Akira'ya DNA sonuçlarının beş gün içinde çıkacağını bildirir, ancak Akira beşinci gün ortadan kaybolur. Haruka onu akşama kadar konuştukları tren istasyonunda bulur. O gece DNA sonuçları geldiğinde, Kazuha ve Sora onu hâlâ istasyonda olan Akira'ya teslim eder, ancak Akira okuyamayacak kadar korkmuştur. O zaman Kazuha'nın annesi ortaya çıkar ve Akira'ya kayıp kolyenin gösterildiği evlerinde her şeyi anlatır.Onu dağlarda bulan biri tarafından sırtına kazınmış isme dayanarak ona geri döndü. Kendisi ve Akira'nın annesinin aynı hastane odasını paylaştığını ve bir gün, Bayan Migiwa onu kollarında tutarken Akira'nın kolyeyi boynundan çıkardığını ortaya koyuyor. Akira'nın annesinin öldüğünü duyduktan sonra, en azından bir annenin varlığını hissettirmesi için kolyeyi ona verdi. Akira daha sonra DNA sonuçlarını okur ve negatif okur, bu da Akira'nın farklı bir anneden doğduğu anlamına gelir. Orada, Kazuha'nın annesi kolyeyi tutmasına izin verir ve Akira'dan özür diler. Daha sonra Haruka'ya olan aşkını itiraf eder ve bunun tersi de geçerlidir.Migiwa onu kollarına aldı. Akira'nın annesinin öldüğünü duyduktan sonra, en azından bir annenin varlığını hissettirmesi için kolyeyi ona verdi. Akira daha sonra DNA sonuçlarını okur ve negatif okur, bu da Akira'nın farklı bir anneden doğduğu anlamına gelir. Orada, Kazuha'nın annesi kolyeyi tutmasına izin verir ve Akira'dan özür diler. Daha sonra Haruka'ya olan aşkını itiraf eder ve bunun tersi de geçerlidir.Migiwa onu kollarına aldı. Akira'nın annesinin öldüğünü duyduktan sonra, en azından bir annenin varlığını hissettirmesi için kolyeyi ona verdi. Akira daha sonra DNA sonuçlarını okur ve negatif okur, bu da Akira'nın farklı bir anneden doğduğu anlamına gelir. Orada, Kazuha'nın annesi kolyeyi tutmasına izin verir ve Akira'dan özür diler. Daha sonra Haruka'ya olan aşkını itiraf eder ve bunun tersi de geçerlidir.

  7.Bölüm : Günahkar Bakireler
  Bu bölüm, Sora'nın Haru'dan bir üniforma yaptırabilmesi için ölçülerini almasını istediği olayı tekrarlıyor. Ertesi gün Nao, Haruka'ya sivrisinek kovucu getirmek için gelir, çünkü Sora sivrisineklerden korkar ve hemen ayrılır. Ertesi gün Ryouhei, havuzu temizleyen kızlara bir göz atmak için Haruka'yı okulun çatısına davet eder. Haruka, Ryouhei'yi Nao'ya bakmaması konusunda uyarır ve ayrılır. Çok sonra Ryouhei, Nao'ya "beklediği prens" Haruka'nın ona aşık olduğunu söyler; ama onu sevmediğini düşünüyor. Gerçek şu ki, iki yaz arasında bir şey oldu: Nao, tartışan ebeveynlerinin gürültüsünden kaçmaya çalışarak Haruka'nın evine koştu. O sırada Haruka onların verandasında uyuyordu ve Nao'yu onun üzerinde kıyafetleri çözülmüş halde görünce şaşırdı.Şimdiye kadar Nao yaptıklarından dolayı kendini suçlu hissediyor. Bununla birlikte, Ryouhei, hatta Akira ve Kazuha bile Haruka ve Nao'yu bir araya getirme eylemi içindedir. Bunu, ikisini bir Pazar günü okul havuzunda buluşturarak yaptılar. Yüzme dersinden sonra üstlerini değiştirirlerken, Nao bir kutunun içindeki kara kediden korktuğunda Haruka kızların soyunma odasına koşar. Okul müfettişi konuşmalarını duyar, ancak ikisi onları yakalamadan önce bir kutunun içine saklanmayı başardı. Sadece kedi olduğunu düşünerek ayrılır. Orada, Nao, Haruka'nın ondan nefret etmediğini, sadece o yaz gününde yaşananlara şaşırdığını ve varsayımlarını boşa çıkardığını öğrenir. Bu arada Sora, Haruka'nın son birkaç gündür meşgul olmasının nedeni olduğunu düşündüğü Nao'ya olan nefretini evde dizüstü bilgisayarında gösteriyor.Akira ve Kazuha bile Haruka ve Nao'yu bir araya getirme eylemi içindedir. Bunu, ikisini bir Pazar günü okul havuzunda buluşturarak yaptılar. Yüzme dersinden sonra üstlerini değiştirirlerken, Nao bir kutunun içindeki kara kediden korktuğunda Haruka kızların soyunma odasına koşar. Okul müfettişi konuşmalarını duyar, ancak ikisi onları yakalamadan önce bir kutunun içine saklanmayı başardı. Sadece kedi olduğunu düşünerek ayrılır. Orada, Nao, Haruka'nın ondan nefret etmediğini, sadece o yaz gününde yaşananlara şaşırdığını ve varsayımlarını boşa çıkardığını öğrenir. Bu arada Sora, Haruka'nın son birkaç gündür meşgul olmasının nedeni olduğunu düşündüğü Nao'ya olan nefretini evde dizüstü bilgisayarında gösteriyor.Akira ve Kazuha bile Haruka ve Nao'yu bir araya getirme eylemi içindedir. Bunu, ikisini bir Pazar günü okul havuzunda buluşturarak yaptılar. Yüzme dersinden sonra üstlerini değiştirirlerken, Nao bir kutunun içindeki kara kediden korktuğunda Haruka kızların soyunma odasına koşar. Okul müfettişi konuşmalarını duyar, ancak ikisi onları yakalamadan önce bir kutunun içine saklanmayı başardı. Sadece kedi olduğunu düşünerek ayrılır. Orada, Nao, Haruka'nın ondan nefret etmediğini, sadece o yaz gününde yaşananlara şaşırdığını ve varsayımlarını boşa çıkardığını öğrenir. Bu arada Sora, Haruka'nın son birkaç gündür meşgul olmasının nedeni olduğunu düşündüğü Nao'ya olan nefretini evde dizüstü bilgisayarında gösteriyor.Yüzme dersinden sonra üstlerini değiştirirlerken, Nao bir kutunun içindeki kara kediden korktuğunda Haruka kızların soyunma odasına koşar. Okul müfettişi konuşmalarını duyar, ancak ikisi onları yakalamadan önce bir kutunun içine saklanmayı başardı. Sadece kedi olduğunu düşünerek ayrılır. Orada, Nao, Haruka'nın ondan nefret etmediğini, sadece o yaz gününde yaşananlara şaşırdığını ve varsayımlarını boşa çıkardığını öğrenir. Bu arada Sora, Haruka'nın son birkaç gündür meşgul olmasının nedeni olduğunu düşündüğü Nao'ya olan nefretini evde dizüstü bilgisayarında gösteriyor.Yüzme dersinden sonra üstlerini değiştirirlerken, Nao bir kutunun içindeki kara kediden korktuğunda Haruka kızların soyunma odasına koşar. Okul müfettişi konuşmalarını duyar, ancak ikisi onları yakalamadan önce bir kutunun içine saklanmayı başardı. Sadece kedi olduğunu düşünerek ayrılır. Orada, Nao, Haruka'nın ondan nefret etmediğini, sadece o yaz gününde yaşananlara şaşırdığını ve varsayımlarını boşa çıkardığını öğrenir. Bu arada Sora, Haruka'nın son birkaç gündür meşgul olmasının nedeni olduğunu düşündüğü Nao'ya olan nefretini evde dizüstü bilgisayarında gösteriyor.Sadece kedi olduğunu düşünerek ayrılır. Orada, Nao, Haruka'nın ondan nefret etmediğini, sadece o yaz gününde yaşananlara şaşırdığını ve varsayımlarını boşa çıkardığını öğrenir. Bu arada Sora, Haruka'nın son birkaç gündür meşgul olmasının nedeni olduğunu düşündüğü Nao'ya olan nefretini evde dizüstü bilgisayarında gösteriyor.Sadece kedi olduğunu düşünerek ayrılır. Orada, Nao, Haruka'nın ondan nefret etmediğini, sadece o yaz gününde yaşananlara şaşırdığını ve varsayımlarını boşa çıkardığını öğrenir. Bu arada Sora, Haruka'nın son birkaç gündür meşgul olmasının nedeni olduğunu düşündüğü Nao'ya olan nefretini evde dizüstü bilgisayarında gösteriyor.

  8.Bölüm : Karanlık Gökyüzü
  Şimdiye kadar Sora, Nao'ya olan nefretini açıkça gösteriyor, hatta Ryohei ve Nao'nun önünde bile. Bir öğleden sonra, mutfakta pişen köri kokusundan etkilenen Sora, Haruka ve Nao'yu ilişkiye girerken yakalar.oturma odasında. Sora, Nao'yu evden dışarı atar ve Haruka'yı bir daha görmemesi konusunda uyarır, çünkü bu, ikisini "kirli iş" yaparken yakaladığı ikinci seferdir. Daha sonra sadece Haruka'nın yemeklerini istediği için pişirdikleri köriyi kanalizasyona atar. Nao bundan sonra ıssız ve Haruka'yı görmek istese de saklanmak zorunda çünkü Sora her zaman yakındadır. Bununla birlikte, Haruka her zaman iyimserdir Sora, Ryouhei'den değiştiğini öğrendikten sonra, Nao'nun neşeli, sevecen ve hafif kalpli bir insan olmaya geri dönmesini istediği için ikisini de affedecek ve kabul edecektir. Sora, Haruka ve Nao'nun birlikte olduğunu görünce biraz rahatlar ama yine de biraz direnir ve kendini ikisinden uzaklaştırmayı tercih eder. Bu nedenle, Ryouhei, Kazuha, Akira ile birlikte Haruka ve Nao'ya asla katılmadı.ve plaja yıllık yaz gezisi için Motoka.

  9.Bölüm : Uzak Duygular
  Sora sahildeki herkesi takip etmeye karar verir, ancak otobüsten indiği anda baygın halde boğulmaktan kurtarılan genç bir adamın haberini duyar. Sora baktığında söz konusu çocuğun Haruka olduğunu öğrenir. Ancak, Nao hızlı davrandı ve ağızdan ağıza resüsitasyon yaptı.. Bu olayla Sora daha da güvensiz hale gelir ve sonunda Haruka'ya evden çıkmamasını söyler ve kalmasını sağlamak için her türlü bahaneyi söyler. Bir gün Sora, Haruka'ya kendisi ve Nao arasında seçim yaptırdı, ama Haruka sadece omuz silkti ve hiçbir şey yanlış değilmiş gibi Nao ile okula devam etti. O öğleden sonra Haruka, Sora'dan "Hadi buradan gidelim" diyen bir mesaj aldıktan sonra kayıp olduğunu fark eder. Akira, Kazuha ve Ryouhei onu aramak için Nao ve Haruka'ya katılır, ta ki yağmurun ortasında Nao, Sora'yı otobüs durağında bulana kadar. Nao ile gitmeyi reddeden Sora, otobüs durağından koşar ve ona öfkeyle Haruka'nın değişmesinin sebebinin kendisi olduğunu söyler. Aniden, bir yıldırım otobüs durağına düşer ve alevler içinde kalır. Sora daha sonra doldurulmuş tavşanını içeride unuttuğunu hatırlıyor. Nao, Sora'nın annesinden kalan tek hatırasını almak için koşar.neredeyse içeride hapsolmasına neden oluyor. Kurtarılan eşyayı aldıktan sonra Sora, Nao'ya kendisiyle ilgili güvensizliklerini, Haruka'nın onu yalnız bırakacağından korktuğunu açıklar. Ertesi gece, Sora türbedeki Yaz Festivali sırasında herkese katılır. Bu sefer Sora, Nao'ya daha açık.

  10.Bölüm : Bir Kuşun Sahte Çığlığı
  Bu bölüm, Haruka'nın Nao ile olan ilişkisi hakkında Sora ile konuşmaya çalıştığı olayı tekrarlıyor, ancak bu sefer Sora her zaman aklının bir köşesinde, çünkü son zamanlarda Nao'yu kabul etmiyor gibi görünüyor ve öyle görünüyor ki onunla alay etmek. Haruka, Nao ile bir randevu teklif eder, ancak bunu Sora'ya söyleyemez, hatta Ryouhei ile zaman geçirecekmiş gibi gizler. Ancak randevu sırasında Nao, Sora'nın Haruka'nın aklından asla uzak olmadığını, onun yerine kız kardeşi için bir şeyler satın aldığını ve sonunda randevularını mahvettiğini fark eder. Eve vardıklarında köri kroket yapmayı planlıyorlar, ancak Haruka, Sora'nın kötü bir rüya gördükten sonra odasında kendini iyi hissetmediğini görünce iptal edildi. Ertesi gün Nao, Haruka'nın onunla olan randevusunu Sora'dan saklamaya çalıştığını fark eder, ancak o öylece devam eder. Bir gece,Haruka, Sora'nın adını söylerken odasında mastürbasyon yaparken yakalar, dehşete düşerek - Sora, çocukluklarında Haruka'nın oyun oynarken Sora'yı öptüğü o bir yaz gününden beri ona aşıktır.

  11.Bölüm : Belirsiz Çift
  Haruka, Nao'yu tekrar bir randevuya çıkarır, ancak Sora'nın o gece mastürbasyon yaptığı görüntüsünü aklından çıkaramaz. Sonunda Haruka sınırına ulaşır ve Nao'yu bir aşk oteline götürerek bu düşüncelerden kurtulmaya çalışır, ancak Nao onun hareketini reddeder ve onu gerçekten sevip sevmediğini sorar. Haruka cevap veremez ve eve döner. Kısa bir süre sonra, Sora'nın ateşi yükselir ve Haruka onunla ilgilenmek için evde kalır. O akşam, ateşi düşen Sora, Haruka'ya duygularını itiraf eder ve ikisi sevişerek bir ilişkiye başlar. Herkes, özellikle Kozue ve Nao, ikizlerin birbirleriyle daha fazla zaman geçirdiklerini görmeye başladığından, bu farkedilmeden gitmedi. Bir öğleden sonra Kozue ve Nao, Kasugano'nun evini ziyaret etmeye karar verdiklerinde, ikizleri cinsel ilişkinin ortasında yakalarlar.

  12.Bölüm : Uzak Gökyüzüne
  Kozue ikizlerin seks yaptığını görünce şok içinde kaçarken, Nao sakince olay yerinden ayrıldı, ama Sora umursamadı bile. Haruka okulu bırakmayı düşünür ama ona bunu biraz düşünmesini söyler. Kozue ertesi gün ona onunla bir daha asla konuşmayacağını söylerken, Nao özrünün ardından onunla olan ilişkisini etkili bir şekilde bitirir. O gece Haruka, Sora'ya istemeden ona vurmayı bırakmaları gerektiğini söylediğinde onunla kavga eder. Anne ve babalarının ikisi için hiç para bırakmadığını öğrenince işler karışır ve hayatta kalabilmek için akrabalarının gözetimi altına alınmaları gerekir, ancak bu onların ayrı yaşaması anlamına gelir. O öğleden sonra, Haruka uyandığında Sora'nın kayıp olduğunu ve odasının darmadağın olduğunu görür. Sora'dan intihar notu gibi gelen bir mesaj aldıktan sonra onu aramaya çıkar.. Nao, onu her yerde aramasına bile yardım eder, Sora ile olan yüzleşmesinden bahseder, o yaz günü ikisini sevişirken gördüğünü ve "şimdi eşit olduklarını" söyler. Haruka daha sonra Akira'nın geçen gün bahsettiği gölü hatırladı. Haruka, Sora'yı bulur ve onun gölün daha derinlerine inmesini engelleme girişimi neredeyse onların boğulmasıyla sonuçlanır. Günler sonra ikisi, başka bir yerde mutluluğu bulmayı umarak, ebeveynleriyle bağlantıları olan bir zanaatkarın yaşadığı şehirde denizaşırı birlikte yaşamak için yeri terk eder. Kozue onları kabul etmeye isteksiz olsa da, Nao iyi olacaklarına inanıyor.

  Kaynak : Wikipedia