behzat ç.


 • şule, bahar, elif ve barbaros'un babası hariç her karakterini sevdiğim dizi. bir ara her şeyin behzat'ın başına gelmesi, behzo'nun sürekli kaybeden edebiyatı yapması falan da çok baymıştı beni de, amirimizin ezilenin yanında oluşundan dolayı severdim onu da.

  şule'yi tam bir kadıköy kızı olarak görüyorum ben ya. böyle bi marjinal olma çabası, çakma solculuklar falan. bir de mıyır mıyır konuşması vs.
  bahar'a hiç bişi demiyorum zaten. iticilikte bir dünya markası. keşke ercü'nün rus ruletinde öleydi. şaka şaka ölmesin tabi ama diziden çıktığı epey iyi oldu.
  barbaros'un babası tam dayaklık.
  elif: akbabuş'un dediği gibi, bacım bi açıl da hava alak yaa.

  sevdiğim karakterler sıralı liste;
  (bkz: memduh başgan) - adam gibi adam. dizide beni en çok eğlendiren karakterdir kendisi. ercü'nün gölgesinde çok kaldı, başlı başına ayrı bir güç dengesi olsaydı çok güzel olabilirdi. güven kıraç'ın oynadığı herşeyi izlerim zaten.

  şevket ç. - troll :d sen bana çok şey veriyosun zaten pappatyaaa kadjasnd tuvalette kuşumla oynuyodum alsdkamsd keşke benim abim olsaydı, behzat hırtosu çok hakkını yedi bu koca yürekli adamın.

  hayaletin freeshop'taki arkadaşı. bizde niye yok böyle arkadaşlar :( tekila içtikleri bölümün ve 78.bölümün gizli kahramanı. harun ve eda'ya aldıkları boğma rakıyı da ondan almışlardı galiba.

  harun: siz kimsiniz'e verdiği cevaplar yeter. gerçek hayatta arkadaşım olsa tahammül edemem büyük ihtimalle ama dizide seviyorum kendisini :d

  aziz başkomiser: torunuyla muhabbetleri yeter asldaks saygı duyulan, mizah anlayışı gelişmiş, küfürü seven, eğlenmeyi ve çapkınlığı bilen babacan komiser. yaşlılığımız öyle olur umarım :d

  hayalet: akbaba ile takışmaları, cevcev'le ilişkileri ve geçmişindeki hikayesiyle bu adamı kendime çok yakın buluyorum. olaylara karşı verdiği tepkiler, mimikler, nidalar falan benim gibi :d ayrıca ekibin komiklerinden, he o mavi trafo var ya senin g.tüne girsin kardeş alsdkasm

  ercüment ç: tam bir winner. ayrıca yaşamayı biliyor. kötü karakter de olsa plan yapabilen, vizyonu geniş biri. büyük işlerin adamı. dizinin en zekilerinden. seks yaparken spor yapıyorum, spor yaparken seks yapıyorum diyebilen bir megaloman. behzat'ın mıy mıy kaybeden edebiyatındansa böyle winner karakterleri daha çok seviyorum. duygularıyla değil aklıyla hareket edip 4-5 hamle sonrasını planlıyor.

  muzo: sırf angara ağzıyla küfür edişi bile sevmek için bir sebep. şurda olayı behzat'a anlatışı aljdaknsdm laaayn dedim amk oğlu g.tün yiyosa bana gel aasdlaskd bir de saf gözüken ama cin anadolu genci bu işte :d

  savcı esra: tam bir mansur yavaş. atara atar, gidere gider. iltimas, geri vites yok. tam bir devlet kadını. ayrıca çok güzel kadın çok. o resmi, sert halleri ayrı bir çekicilik katıyor.

  bahri: tam bir görev adamı. soğukkanlı, becerikli, akıllı, zeki.

  barbaros&suna: adalet anlayışlarına ve uygulamalarına hastayım. öyle insanlara böyle adalet. sunacım seni de ayrıca yerim, ıstırırım.

  cevo: beyaz yakalı türk polisi :d hem saf hem hafiften entelektüel hem de çılgın aşık. aslı'ya evlilik teklifi ettiği sahne epey güzeldi :d komiserim boru değil yani, tektaş yüzük :dd

  eda: seda bakan'ı her zaman seksi bulmuşumdur. ayrıca; başlardaki selim tercihi mantıklıydı, sonra harun'a geçişi de güzel ve mantıklı oldu. baştaki ihtiyacı; sevdiği, hoşlandığı adamla hayalindeki mutluluğu yaşamaktı. sonra aslında hiç sevilmediğini anladı ve kendini seven, karşılıksız sevecek harun ayısına geçti. güzel bir karakter gelişimiydi onunki.

  akbaba&behzat: ikisinin de o kaybedenler kulübü tavırları bıktırmıştı bir yerde beni. ama severim bu ikisini de.

  ılgın: hayalete en uyacak, yakışacak kadındı. ayrıca aslı tandoğan, oyhş. ilkeli, dürüst, cesur gazeteci. güçlü kadın.

  pembo&gorbaçov: eğlencelii tiplerdi :d