blog sözlük


 • blogsözlük ile tanışalı bugün tam üç ay bir gün oldu. çokça şey kazandırdığı gibi hayal kırıklığı da yaşattı. efenim ben belki de birçoğunuzun gördüğü, duyduğu (bkz: bergenin yan çarı)..
  birkaç gün öncesinde yaşadığım kişisel sıkıntılardan dolayı hesabımı tamamen kapattım. ama dönmem için o kadar güzel şeyler yazıldı ki... ben gerçekten ilk defa bu kadar samimi bir ortamdayım. belki de tüm içtenliğimle yazdığım için beni o güzel yüreklerinize koymuşsunuz. size ne kadar teşekkür etsem az..
  elbette yaftalandım, hakaret yedim ama sonra durup dedim ki; beni kalplerine alan arkadaşlarımdan niye vazgeçiyorum? hayatımda beni rahatlatan tek şey olan yazmaktan neden cayıyorum? beni bilen biliyor. asla ilgi çekmek için bir şey yapmam. sessiz sakin biriyim. insanlarla etkileşim içinde olduğum tek mecra burası sanal alemde. benim buradan başka sıcaklık hissettiğim bir yer yok ki. oturup iki kelam etsek belki anlarsınız nasıl biri olduğumu.
  ben bu değerli insanlardan bir şey saklamak istemedim, Allah'ın bildiğini kuldan saklamaya ne hacet. böylece duyurayım evime geri döndüğümü :)  burası benim evim ve çok güzel bir ailem var burada. (sevindirikli gülümseme)
  bu yazdıklarımdan sonra kınayan, (bkz: ilgi orospusu) olarak gösteren olursa hiç şaşırmam hahahahahaha
  öncelikle gittiğimi duyduktan kısa bir süre sonra bana ulaşıp yanımda olan (bkz: angrybird)'üme, yönetim ekibine ve kurucumuz sezer bey'e  şükranlarımı sunuyorum çünkü böyle bir aile kazanıp, zor günümü bir çırpıda atlatmamı sağladılar bu mecrayı hayata geçirerek. (beni sevmeyenler de dahil) hepinizi seviyorummm :)) (kırmızı balonlarcaa)

  edit: bu nicki alma sebebim; gittiğimde çok üzülmüştüm ve cüda "(evinden) ayrı kalmış" demek. bu yüzden çokça anlamlı bir dönüş yapmak istedimm :)