evlilik cinselliği öldürür mü


  • evlilik tek başına öldürmez. evlilik paketinde kaynana ile kalma, maaile kalma, parasız, işsiz veya evsiz kalma, aç kalma, vs gibi ek donanımlar varsa cinsellikle birlikte hayattan zevk alma da ölür. gidip cımbızla sizin için en önemli cesedi seçmeniz gerçeği değiştirmez.
    ayrıca, kendi naçizane tecrübeme dayanarak öldürmez diyorum. baştan beri bir çekim varsa, öyle yukarılarda birilerinin yazdığı gibi, her gün yeni vücut bölgeleri ve yeni akrobasi hareketleri keşfetmenize bile gerek yok. cinsellik bir çekimdir, varsa her şart altında vardır, adam leş gibi eve dönse de vardır, kadın maymun gibi uyansa da vardır. ulan altı üstü herkesin bildiği bir vücut, her gün nereyi keşfedeceksin! keşfetsen de 365 günde biter herhalde. bir de pozisyon değiştirmeye bel bağlayanlar var. o anlık kendinizi gaza getiriyormuş gibi yapmaktan öteye gidemez.
    deep knot olarak; en önemli cinsel organ beyindir. önce bunu öğrenin ve beyni keşfedin, yoksa sağ kalçanın alt ekstrem kıvrımının hassasiyeti değil mevzu bahis olan.