blog sözlük günlük


  • Yeni bir gün başlıyor sevgili sözlük. Yeni boktan her şeyin aynı olacağı birgün... Kendime verdiğim sözleri tutmadığım, tutarsız davranışlar sergilemeye devam ettiğim, biraz daha yalnızlaşma eğilimi gösterdiğim yeni ve boktan bir gün başlıyor. Artık günü gününe yaşıyorum uzun vadeli planlarım yok. Hayat bana ne sunarsa onu kabul etme eğilimindeyim ve bu beni biraz olsun mutlu ediyor sanıyorum. Hayatın bana yüklediği rolü oynuyorum. Şurada olmalısın orada oluyorum şunu yapmalısın onu yapıyorum hayır demiyorum bu aralar. Planlarım ve hayallerim hâlâ var ve hepsi için kesinlikle çaba sarfedeceğim fakat iki şeyim farkındalığı ile... İlk olarak ben ne kadar çaba sarfetsemde hayatın beni oraya sürüklemeyebilecegi gerçeği ve oraya ulaşsam bile gerçeğin asla hayalimdeki kadar güzel olmayacağı gerçeği.
    Bir sigara içesim var kaç gündür fakat masaya sigaranın dökülüşünü bile koyamıyorum. Olsa olsa külü olur... bu da acaba ayıp olur mu cansevere bilmiyorum.
    Birileri ile konuşmaya hem çok ihtiyacım var hem hiç konuşmak istemiyorum. Klasik 21.yy insanı işte anlamıyoruz birbirimizi. Bir de ben bir tiyatro oyunu oynamak istiyorum sanıyorum bunu gerçekten istiyorum.