sözlüğe günlük beğenme ve kötüleme sınırı getirilmesi


  • (bkz: Eksime dokunma)
    (bkz: Benim eksim benim kararım)

    "Bak beyim sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Entryn var karman var. Her şeyin var. Onlarca kişi yazıyor sözlüğünde. Yakışır mı Sana oylarla oynamak? Yakışır mı bunca artıyı eksiyi favı bu entrysiz günlerde yasaklamak? Ama nasıl yakışmaz? Ben boşuna konuşuyorum. Oylamayı bilmeyen adama oylamayı anlatmaya çalışıyorum.

    Hıh, sen, büyük Admin, ohannesburg, sözlük kralı! Sen mi büyüksün? Hayır, biz büyüğüz. Biz. Sen bizim yanımızda bir hiçsin anlıyor musun? Bir hiç. Gözümüzde pul kadar bile değerin yok. Ama şunu iyi bil ne artıma ne de eksime bir şey yapamayacaksın. Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizleri. Çünkü biz birbirimize entryle karmayla değil, oylamayla bağlıyız. Bizler birbirimizi seviyoruz. Biz bir aileyiz, güzel bir aileyiz. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun?!

    Dokunma artık entrylerime, dokunma favlarıma, dokunma artıma, dokunma eksime. Eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir bilgi entrysi bile eksilememiş mrniceguy usta, çeker eksilerim seni. Anlıyor musun? Eksilerim Ve dönüp arkama bakmam bile."