blog sözlük itiraf


  • Hemcinslerimin çoğundan nefret ediyorum. Çünkü içinizi biliyorum. Ne hissettiğinizi, basit bir diyet/sağlık sitesinde şekilden şekile girip aklınızca artist(!) poz verip karı kız avlama peşinde olduğunuzu -ama profil tanımınızda "burada bilgi paylaşımı için bulunuyorum" gibi şeyler yazmanıza rağmen- biliyorum. Kadınların az buçuk aklı varsa sizin bir şeylerinize kanmaz. Yoksa zaten sizin işinize geliyor, o kadınlar da mümkünse o erkeklerle azalarak tükensinler.

    He siz kadınlar da, yani çoğunuz, sanmayın ki sizden yanayım. Siz kendiniziniz, yani çoğunuz, ne mal olduğunuzu biliyorsunuz.

    Böyle içimdeki nefretin tarifi mümkün değil. İnsanlara baktıkça hayvanları daha çok seviyorum. Ama kahretsin ki sevdiğim sokak kedisini bile eve alamıyorum ailemle yaşadığım için.

    Ölün gidin hepiniz. Yani çoğunuz. Yanılıyorsam mesaj kutum açık herkese. Tepkinizi olumlu ya da olumsuz mesaj olarak iletebilirsiniz.

    bugün uyandığımdan beri böyleyim sözlük. Dokunanı çarpıyorum. Evdekilerden başladım zaten. Şimdi gider odamda biraz üzülür, uyumaya çalışırım.