bir yazarın her entrysini kötülemek


  • Bir arkadaşla karşılıklı olarak yaptığımız şeydir. O beni pek sevmez ama ben onu seviyorum. Düşünsenize biri var ve sadece sizi eksiliyor. Sizi eksilemek için 5 dakika bekliyor ve bir daha eksiliyor, bekliyor ve bir daha.. Bana kendimi özel hissettiriyor. Onun varlığı beni var, yokluğu beni kül ediyor. Arada giriyorum bir bakıyorum ki hiç bildirim yok. Kahroluyorum, sıkılıyorum, bunalıyorum, isyan ediyorum isyan. Sonra o mükemmel ışık.. Art Arda eksilenmiş 2 eski entrym. Yüzümü anlamsız bir gülümseme kaplıyor..
    Bazen sözlüğe sırf beni eksilemek için girdiğini düşünüyorum. Aynısını ben de yapıyorum ordan biliyorum.. Sürekli onu düşünüyorum, sürekli aklım onda. Acaba eksiledi mi? Ben de eksilesem mi onu? Cilve yapma leen. Arada okuyon fav at bari.
    Sıkıntı şurda benim entry çok onun az. Kahpe şeytan* entry gir biraz hepsini eksiledim kalmadı. Sen tabi buldun benim deryayı yüz Allah yüz. Eksile babam eksile. Olm bak ya yeni entry gir ya da 3-5 yan hesap alır öyle eksilerim. Şaka bu tabi. Şaka. Yapmam böyle bişey. Formatı okuduk biliyoz. Sanki ip numaralarına bakıyorlar daaa. Fark edecekler dee. Biz format sevdalısı olduğumuz için açmıyoruz yan hesap. Yoksaa..
    Neyse beni özel, tek hissettirdiğin için sana çok teşekkür ederim. Entrylerini bol bol görmek dileğiyle. Kırılıyorsan söyle, eksilemem. Ama kabul et senin de hoşuna gidiyor..