blog sözlük için öneriler


  • Blog sözlük'ü seven her yazarın açık olduğu parlak potansiyelde fikirlerdir.
    Biraz zoraki tanım oldu farkındayım. Bir üstteki entry sanırım benim için son damla idi. Turuncu'nun bir fikri var blog sözlük abileri, ablaları. Şimdi burası zaman geçirmek için, eğlenmek için vs kullandığımız bir site gibi dursa da biz kendimizi bir şekilde sıcak bir yuvada gibi hissediyoruz. Blog sözlük ailesi diye bir şey var gerçekten ve öyle sıradan bir topluluğun kendini aile olarak tanımlaması gibi değil. Ve bu aile üyelerinden biri olarak sözlüğe karşı bir sorumluluk hissediyorum, ki birçok entry'de gördüğüm kadarıyla yalnız değilim. Sözlük daha da gelişsin, bir şeyler yapalım diyenler hiç de az değil. Bu kadar politikacı girişi yeter deyip söze geliyorum artık.
    Madem herkes bir şeyler yapalım diyor o zaman faaliyete geçip fiillerimizle burdayız diyebilelim. * her üye günlük, haftalık da olabilir bilgisi olduğu herhangi bir konuda- okuduğu bölüm, yaptığı meslek, ilgilendiği bir konu- hakkında Wikipedia'dan alıntı değil de kendi kelimeleri ile bilgi versin. Bu hem kolay hem de sevdiğimiz ve çok zaman geçirdiğimiz bu platformda daha kaliteli vakit geçirebilimemizi sağlar.
    Ayrıca bulduğunuz başlığa, canım sözlük yazıp, entry'i öylece bıraktığınız, bebek severken canını acıtan insanlar gibi formatı ağlatmanız halinde 40 defa kötüle butonuna basarak telefonuma zarar verdirdiginiz için çok kızıyorum bilesiniz. Konu da nereye geldi. *