engelleme seçeneklerizemheri kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


zemheri kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


zemheri kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


76· 0· 0· 0· 515 gün önce
Ultima Online 2d olmasına rağmen günümüzde hala geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan MMORPG oyunudur. Aslında birçok online oyunun atasıdır. Oyun, Role Play, Power Play ya da Player Versus Player tarzlarında oynanmaktadır. Türkiye ...devamını oku
Ultima Online 2d olmasına rağmen günümüzde hala geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan MMORPG oyunudur. Aslında birçok online oyunun atasıdır. Oyun, Role Play, Power Play ya da Player Versus Player tarzlarında oynanmaktadır. Türkiye Ultima Online sunucularındaki oyuncu sayılarını online olarak takip ederek yayınlayan ve sunucularla ilgili haberleri oyunculara aktaran portallardan biri de olan UOTakip Haber Portalı'dır. Bu projeyi hayata geçiren UO Club Ultima Online Club olarak bilinen eski Ultima Online oyuncularından oluşan bir ekiptir. yani kısaca UO takip ; UO serverları ile oyuncularını buluşturan bir haber platformu olmakla birlikte yayınladığı blog içeriklerle hem oyunun özelliklerini yeni oyunculara aktarmakta hem de sunucuların tanıtımını yapmaktadır.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • bitcoin atm

    Türkiye'de ilk defa Koineks tarafından hizmete sunulan, bitcoin ve altcoin kripto para birimleri alım ve saıtm işlemleri yapmaya olanak sağlayan kriptopara ATM'si. Dijital para dünyasına gelecek için atılan büyük adımlardan biri.
  • google algoritma değişikliği 2018

    bugüne kadar Google tarafından yapılan en kapsamlı ve en etkili google değişikliği. özellikle adsense geliri sağlayan sitelerden büyük ve haber sitelerine, google news kayıtlı sitelere dokunmayan ancak küçük çapı siteleri yerle bir eden saçma değişiklik. özgün makaleler ile hazırlanmış olsa dahi küçük ve orta çaplı sitelerin büyük bir bölümü indexten düşerek hitler azaldı.
  • unforgiven

    özellikle akustik gitara başlayan ve yabancı müzikten hoşlanan, soft ya da hard rock sevenlerin ilk öğrendiği parçalardan biri olan metallica bestesi.