engelleme seçenekleriyehova kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


yehova kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


yehova kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


11· 0· 0· 0· 117 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • fiyatsor

  nefis bir site. marketlerde satılan tüm ürünlerin, market zincirleri arasında fiyat araştırmasını yapabiliyorsunuz. bir öğrenci olarak bimden alışveriş yaparken hem merak etmişimdir acaba bu sepeti a101'den veya şok'tan alsam ne kadara gelirdi diye. burada markete gitmeden bir sepet oluşturup hangi marketin ne kadara geldiğini görebiliyorsunuz. özellikle bim ve carrefour arasında ciddi anlamda fiyat farkı oluşabiliyor :)

  https://www.fiyatsor.net/
 • cemil çınar

  Cemil Çınar BSH’da çalıştığı ve Bahçeşehir üniversitesinde MBA yaptığı dönemde aynı zamanda keyif aldığı için de Aşçılık ve Gastronomi bölümünü okuduğunu söylemişti ve yemek yiyip sohbet ederek kendisini yakından tanıma fırsatım olmuştu oldukça mütevazi ve samimi sıcak çok yönlü bir kişiliği vardı takdir ettim adam mutfak dahil herşeye yetişiyor helal olsun walla et konusunda uzman damağına güvenirim o günden sonra cemil milordur benim için :))
 • onedio

  İnsan dedikleri iyi bir çıkış yakaladı. Daha emekleme aşamasında. Ama çok iyi gidiyor. Her alanda çok başarılı ilerliyor. Kişisel instagram hesabı ile başladı adam çalışmaya. İlk günden beri takip ediyorum. Önce Kitlesini Youtube kanalına çekti. Hem de izleyici olarak değil. İçerik üretici olarak. Daha sonra da web sitesi açıldı. Çok sağlam bir yazar ekibi var. Başvurdum ama red yedim. Yerinizi alabiliyorsanız alın derim. Ama bir alanda profesyonel olmanız gerek. BabalaTV ile Onedio karışımı bir platform olmuş. Türkiye'nin ilk ve tek YouTube haber sitesi olma iddiaları var. Daha doğrusu iddiası diyelim. Tek başına Eyüp Esen'in kurduğu bir içerik sitesi. Adam nerden nereye geldi. Helal olsun ne diyim. Bize de nasip olur mu be :) İşinize yarar belki. Start-up yapmak isteyenler için iyi bir örnek. Tebrikler: https://insandedikleri.com
 • gökhan yavuzel

  Londra’da sözüm ona malum partinin bir milletvekiliyle birlikte radyo programında dinlemişliğim vardı. Lisanı ve dile getirdiklerine kulak verirseniz gözlüklü kir saçlı birini hayal edersiniz ama googlede ismini arattırınca dona kalırsınız... Kitaplarını okumadım henüz ama edebiyatla ilgili olan makale yazılarını okumuslugum vardır. Gayet yerinde, entellektüel ve dengeli yazılar yazıyor ama biraz daha sadelestırebılse daha iyi olur diye düşünüyorum.