engelleme seçenekleriyalnizamaozgur kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


yalnizamaozgur kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


yalnizamaozgur kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


233· 0· 0· 0· 1994 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • geceye izlenecek bir film bırak

  Prestij: Hayatımda 'yok artık ya' dediğim film sayısı azdır gerçekten. Ama hem kadro hem bitiş hemde senaryo olsun beni inanılmaz dercede etkileyen filmlerden biridir. Canınız gerçekten sıkılıyorsa, bunaldıysanız ve beyin kıvrımlarınızı biraz zorlamak isterseniz bu filme davet ediyorum sizi.

  Chef: Marvel Cinematic Universe kadrosunu seviyorum arkadaş. Bayılıyorum hatta. Robert Downey Jr. olduğunu görünce yapıştım ekrana. (ne kadar küçük bir rolü olsa bile.) Aile ile izlenebilecek tatta 'Kafam dağılsın ama başım ağrımasın biraz da mutlu olayım.' diyorsanız bu film ideal sizin için. Ama sahur ile iftar arası vakitte izlenmemesi önemle rica olunur. :)))

  John Wick / John Wick chp 2 : 'Arkadaş aileye falan gelemem Matrix hayranıyım ben Keanu reyizin askerleyiz' diyorsanız biraz kan, bolca mermi ve hayattan artık hiçbir beklentisi olmayan adamın olduğu bu filmi öneririm. Şahsen film içinde katiller arasındaki o sistemin hayranı olmuştum ben.

  Spotlight: 'Gerçek hayattan olsun, kurgu falan ne öyle. Filmler hayatı anlatmalı!' diyorsanız ödüllü bu filmi izlemelisiniz derim. İnsanın içini cız ettirecek bir konusu var. Çocukluk travmalarının insanlarda yarattığı etkiyi daha iyi anlamıştım ben bu filmi izledikten sonra.

  bir değil dört film bıraktım size. Seç beğen al kardeş batan geminin malları bunlar!!
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok