engelleme seçeneklerixkadarbilinmeyen kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


xkadarbilinmeyen kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


xkadarbilinmeyen kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


500battal gazi (709)
903· 184· 7· 0· 4 gün önce
hala çocuksunuzdur... İnsan babası ölünce büyüyordur çünkü.yalnız başına kalıyorsun. çınarın gölgesi yoktur artık üzerinizde. seni fark etmediğin şekilde koruyor, hayata tutunduruyormuş o gölge.. kaç yaşında olursan ol baban ...devamını oku
hala çocuksunuzdur... İnsan babası ölünce büyüyordur çünkü.yalnız başına kalıyorsun. çınarın gölgesi yoktur artık üzerinizde. seni fark etmediğin şekilde koruyor, hayata tutunduruyormuş o gölge.. kaç yaşında olursan ol baban yaşıyorsa çocuksundur. ne zaman baban ölüyor o zaman büyüyorsun işte. gerçeği görüyorsun. tabiri caizse savaşın ortasında komutansız kalmaktır babasız kalmak..
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • rüya

  Rüya, uykunun REM evresi denilen hızlı göz hareketi evresi ile bağlantılı hem görsel hem de işitsel algı ve duygular bütünüdür.

  Kimi zaman uyandığımız an da bizleri tüm gün etkisine alır kimi zaman da az önce gördüklerim neydi diye düşünür dururuz bunların hepsi rüya olarak adlandırılır.
 • şarapla yakışan

  (bkz: elma )

  Şarabı bir sürahiye boşaltın, içine bir tane elma atın ve direkt dolaba koyun. 30-40 dakika soğumasını bekleyin, 30 dakika sonra çıkarın. İşte Bu kadar. Yanına hiçbir şey almanıza gerek yok. Afiyetle içebilirsiniz :)
 • yazarların en sonki mutluluk sebebi

  Bugün. Annem her sene kış için 10 kg bezelye alıyor. Bu senede aldı tabii. Kahve içerken bir anda önüme koydu, ayıkla bakalım dedi. Saatler sonra ayıklamayı bitirdiğim için çok mutlu oldum. Anne bugün bayram deyip kandırmaya çalışsam da olmadı. Deliye her gün bayram cevabını aldım... Kaderime teslim olup ayıkladım. Bu ev işleri hiç bana göre değil....
 • akıncı belgeseli

  Yapılan onca askeri araç-gereçlere, geliştirilen askeri teknolojiye ve savunma sanayisine rağmen hala Selçuk bayraktar'a ve yaptıklarına dil uzatanlar var. Yahu bir kere de beğenin, mutlu olun gururlanın be! Herşeye siyasi olarak bakmayın. Objektif olun, elinizi vicdanınıza koyun ve öyle yorum yapın lütfen. A parti veya c parti hiç önemli değil. Hangi parti olursa olsun bu adam şapka çıkartılacak işler yapıyor. Kirli siyasetinizle karalamayın adamı.

  Gerçi böyle birine laf anlatacağımı düşünemiyorum.

  (bkz: istikbal göklerdedir. )
 • pek bir şey yok
 • hiç badisi yok