engelleme seçeneklerixkadarbilinmeyen kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


xkadarbilinmeyen kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


xkadarbilinmeyen kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


912· 0· 0· 0· 69 gün önce
hala çocuksunuzdur... İnsan babası ölünce büyüyordur çünkü.yalnız başına kalıyorsun. çınarın gölgesi yoktur artık üzerinizde. seni fark etmediğin şekilde koruyor, hayata tutunduruyormuş o gölge.. kaç yaşında olursan ol baban ...devamını oku
hala çocuksunuzdur... İnsan babası ölünce büyüyordur çünkü.yalnız başına kalıyorsun. çınarın gölgesi yoktur artık üzerinizde. seni fark etmediğin şekilde koruyor, hayata tutunduruyormuş o gölge.. kaç yaşında olursan ol baban yaşıyorsa çocuksundur. ne zaman baban ölüyor o zaman büyüyorsun işte. gerçeği görüyorsun. tabiri caizse savaşın ortasında komutansız kalmaktır babasız kalmak..
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • iflas etmek

    Korkulmaması gereken bir durum. Ticaret risk isteyen bir şey denemeden bilemeyiz. Ayrıca 50.000 veya 100.000 tl'nin beni bu yaşlarımda batıramayacağını, sadece 4-5 yıl geri atacağını düşünüyorum.
  • rüya

    Rüya, uykunun REM evresi denilen hızlı göz hareketi evresi ile bağlantılı hem görsel hem de işitsel algı ve duygular bütünüdür.

    Kimi zaman uyandığımız an da bizleri tüm gün etkisine alır kimi zaman da az önce gördüklerim neydi diye düşünür dururuz bunların hepsi rüya olarak adlandırılır.
  • pek bir şey yok
  • hiç badisi yok