engelleme seçeneklerixkadarbilinmeyen kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


xkadarbilinmeyen kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


xkadarbilinmeyen kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


928· 0· 0· 0· 559 gün önce
hala çocuksunuzdur... İnsan babası ölünce büyüyordur çünkü.yalnız başına kalıyorsun. çınarın gölgesi yoktur artık üzerinizde. seni fark etmediğin şekilde koruyor, hayata tutunduruyormuş o gölge.. kaç yaşında olursan ol baban ...devamını oku
hala çocuksunuzdur... İnsan babası ölünce büyüyordur çünkü.yalnız başına kalıyorsun. çınarın gölgesi yoktur artık üzerinizde. seni fark etmediğin şekilde koruyor, hayata tutunduruyormuş o gölge.. kaç yaşında olursan ol baban yaşıyorsa çocuksundur. ne zaman baban ölüyor o zaman büyüyorsun işte. gerçeği görüyorsun. tabiri caizse savaşın ortasında komutansız kalmaktır babasız kalmak..
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • türklük

  Türk olmak; Anadolu'da her yağan yağmura, her çıkan başağa, buğdaya şükretmektir. Türk olmak medeniyetler beşiği Anadolu'da dimdik, şerefle, haysiyetle durabilmektir. Kısacası Bu hayatta en gurur duyduğum, övündüğüm şeydir Türklük.
 • kadın girişimci

  Sonuna kadar desteklenmelidirler.
  Bu zamanlar koyun kesim tarafından pek desteklenmeseler de, kötü gözle bakılsa da her biri başımızın tacıdır, sahip çıkılmalıdır.
  Ne demiş ulu önder Atatürk;
  Dünyada her şey kadının eseridir. Kadınlarımız eğer milletin gerçek anası olmak istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha aydın ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar.”
 • pek bir şey yok
 • hiç badisi yok