engelleme seçenekleriwtbm1234ei kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


wtbm1234ei kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


wtbm1234ei kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


anarşist (1)
58· 34· 4· 0· 5 gün önce
benim. çocukluğumdan beri başarılı olmam için bir şans bile verilmedi. elimden geleni yaptım ama kimse beni anlamadı. derslerimde başarısız olduğum için okulu bırakmak zorunda kaldım ve gündelik hayatımda da ara ara köpek gibi muamele ...devamını oku
benim. çocukluğumdan beri başarılı olmam için bir şans bile verilmedi. elimden geleni yaptım ama kimse beni anlamadı. derslerimde başarısız olduğum için okulu bırakmak zorunda kaldım ve gündelik hayatımda da ara ara köpek gibi muamele görüyorum.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • hırvatistan

  resmî adıyla Hırvatistan Cumhuriyeti, Avrupa'da Orta Avrupa, Balkanlar ve Akdeniz'in kesişme noktasında bulunan üniter demokratik bir parlamenter cumhuriyet. Başkenti aynı zamanda en büyük kenti Zagreb olan devlet, başkentin dışında 20 idari bölgeye bölünmüştür.
 • samatya

  İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı semtlerden biridir. Kocamustafapaşa mahallesinin bir bölümünü kapsayan semtin batısında Yedikule vardır. Semtin adını Yunanca kumlu anlamına gelen Ψαμάθιον sözcüğünden aldığı ve bunun geçmişte semtte bol bulunan kumlu topraklardan ileri geldiği sanılmaktadır.
 • ayartmak

  1.
  kötü yola sürüklemek, doğru yoldan saptırmak, baştan çıkarmak, yolunu şaşırtmak.
  "Kimileri gençleri ayartmaktan hoşlanır"

  2.
  bir kimseyi, çalıştığı yeri bırakıp başkasının yanında çalışmaya kandırmak.
  "İşçilerimizi ayartmak istiyorlardı"