engelleme seçeneklerivizit kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


vizit kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


vizit kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


255· 0· 0· 0· 1311 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • olgun şimşek

  Sesi ve oyunculuğuyla muazzam bir insan. Uzun zamandır izlemediğim eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisine tekrar başlatmıştır. En azından sadece bulunduğu sahneleri izleyin, efsane.
 • 5 ekim dünya öğretmenler günü

  Her yaz 2 ay tatil, kışın 15 gün yarıyıl tatili, cumartesi pazar tatil, üstüne hafta içi bir gününü ayarlayıp boşalt. Sonra en zor iş senin olsun en fedakar sen ol. Güzel günmüş öğretmenim kusura bakmayın bugünü tatil yapamadık affınıza sığınıyoruz.

  Edit:.... Cığım yazmışsın ama boş yazmışsın. En başta benim kariyer, meslek anlamındaki öğretmenlikten bahsettiğim çok açık. Sana göre en zor iş serseri öğrencilerle uğraşmak sanırım, aklına hiç madencileri, taşeron işçileri, inşaatçıları ve daha nicesini getirmediğini düşünüyorum. Gelecekte sanırım öğretmenliği seçeceğinden bu savunman. Umarım sen tatilleri kovalamak yerine bir şeyler öğretmeye çabalayan, 40 dakikayı öğrenciye saniye saniye saydırmak yerine su gibi geçirten bir öğretmen olursun.
 • françois truffaut

  En sevdiğiniz yönetmen sorusuna "alfred hitchcock" cevabı veren fransız yönetmen. Daha sonraları Hithcock ile yaptığı geniş çaplı röportaj 2015 yılında filmleştirilmiştir.
 • yds

  2017 yılında elektronik olmayanlar için ikincisi gerçekleşecek sınav 17 eylül tarihindedir. Yaptık kayıt, aldık kitapları da ama bu sıcakta hiç çalışası gelmiyor insanın ya.
 • no method

  özellikle türkler içinde çok popüler parça olan let me go şarkısının sahibidir. Gerçi insanımız sözlerini ne kadar anlıyor bilmem de o aradaki kavalı seviyor galiba. (kaval mı tam emin olamadım)
 • cumali ceber

  Dün box office türkiye'nin yaptığı açıklamaya göre, 1989'dan bu yana yaz aylarında en iyi açılışı yapan film olmuş. Nice kaliteli filmler bu filmin ilk haftada aldığı izleyici sayısına bile ulaşamadı. Aslında yaşamasak komik ülke.
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok