engelleme seçenekleriüzerindeki uyuşukluğu at kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


üzerindeki uyuşukluğu at kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


üzerindeki uyuşukluğu at kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


65· 3· 0· 0· 27 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog sözlük itiraf

  eskinin beni tanımlamasına izin vermem ama çok sağlam bağımlıydım. ne gelse karşıma deneyip bağımlısı olurdum.15 yaşlarında sigarayla başladı alkol oldu ot oldu kağıt oldu mantar oldu hap oldu derken ket sonrası hepsinden kurtuldum. baya da iyi oldu.
 • atatürk

  kurtuluş savaşı önderi ve türkiye cumhuriyeti'nin kurucusu. halkı bir araya getirerek hepimizi çok kötü bir gelecekten kurtarmış kişi. maalesef bugün çok az sayıda insan gerçek mesajını algılayabiliyor. aynı zamanda üstünden 80 sene geçmiş bir lider olduğunu ve bütün dünyada ne kadar ileri görüşlü biri olarak tanındığını unutmamak lazım. belki sadece 5 sene daha yaşasaydı türkiye'de bambaşka bir senaryoda olabilirdik. saygımız sonsuz ama tapınma ve sembolleştirmenin doğru olmadığını düşünüyorum ne yazık ki böyle bir kitle (fanatizm) her kesimde görülüyor. çok uzatmadan türkiye'nin temelinde yatan en büyük problemlerden birinin fanatizm olduğunu söyleyebilirim.
 • düşün ki o bunu okumuyor

  ne biçim başlıksa...
  buraya küfür sıralamaya gerek yok lakin yeterince küfürleştik telefondan da yüz yüzeyken de.
  ama seni umarım görmem asla. seni zihnimde nefret ve sevginin bir arada çorba olduğu bir köşeye kapattım ve üstüne kafayı türlü türlü o kadar çok defa çektimki artık ondan bile zevk almıyorum, büyüdüm, almam gereken kiloları aldım, çok güzel kalpli insanlarla beraber oldum ama yine de zihnim allak bullak. inişli çıkışlı ve çoğu zaman kaotik hayatıma daha önce hiç getirmediğim düzeni getirdim, sağlıklıyım, beni seven biri var, 4. bir dil öğreniyorum ve dünya seyahatine hazırlanıyorum. ama bunların hepsini seni unutmak için mi yapıyorum, sana kapak olsun diye mi yapıyorum yoksa bambaşka bombok bişey için mi bilmiyorum. kime neyi kanıtlıyorum ben a*k. sen kimsin.