engelleme seçenekleriusluer kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


usluer kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


usluer kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


508· 0· 0· 0· 107 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • turk.net

  yaklaşık 3 aydır kendisiyle düzeyli bir ilişkim bulunan internet sağlayıcısı. bana ömrü hayatımda görmediğim hızları göstermiştir. üstelik diğer internet sağlayacılarına oranla oldukça düşük ücretlere. neden upload'ı kısıyorsun mübarek diye sormadan da edemiyorum tabii ki. yaklaşık 70 mbps download hızı alırken sadece 5 mbps upload hızı alıyorum. kendisiyle tanışmadan önce okuduğum yorumlara istinaden mesafeli yaklaşsam da şu an her yerde kendisini övüyorum.
 • love 66

  son zamanlarda keyifle içtiğim, özellikle müptelası olduğum Adalya'nın nargile tütünü. hoş bir mentol ve meyve tadı var. yıllardır el fakher ve nakhla'nın anasonunu içmiş biri olarak beni bile cezbettiyse denemenizi tavsiye ederim.
 • seedbox

  istediğiniz gibi at koşturmanız için size sunulan yüksek bant genişliğine sahip bir uzak sunucudur. en azından ben kendi tanımıma göre istediğim gibi at koşturabilmekteyim. şöyle ki; torrentten devasa boyutlarda dosya indirmek istediğimde bir türlü bana sunulan hızı alamamaktaydım. araştırmalarım sonucu seedbox denilen şeyi keşfettim. kiralıyorsunuz bir seedbox, indireceğiniz torrenti uzaktaki sunucuya, gün gözüyle göremeyeceğiniz hızlarla indiriyorsunuz, daha sonra da uzaktaki sunucudan bilgisayarınıza indiriyorsunuz. işin teknik kısımlarına çok fazla hakim olmadığım için torrentten indirirken neden bana sunulan hızın tamamını alamıyorken tek bir yerden indirirken bu hızı alabiliyorum bilmiyorum.

  bu arada seedbox.io kullanıyorum, memnunum.
 • xiaomi mi band 4

  xiaomi'nin son çıkardığı akıllı bileklik. mi band 3'e göre artısı renkli ekrana mevcut olması. bir de bileklik üzerinden müzik kontrolü de yapabiliyorsunuz artık. pili 20 gün kadar gidiyor. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve kendisine çok alıştım. ekranını hafif çizmesem çok daha iyi olacaktı ama...
 • içlik

  termal, yün gibi çeşitleri bulunan, o kesici kış soğuklarında sizi bir anne şefkatince sarıp sarmalayan giyecek.

  sonuna kadar termal olanlarını öneririm. yün olanlar gibi vücudunuza batmıyor. ve daha ince olduğu için rahatsız da etmiyor. kars'ta askerlik yaptığım yıllarda altlı üstlü giyerek kars'a meydan okumuştum. işe de yaramıştı.
 • blog sözlük'ün başarısız olmasının sebepleri

  sözlüğün kafa ekibi olarak bu konuda öncelikle kendimden başlayarak öz eleştiriler yapmamız gerektiğini düşünüyorum. tamam, her türlü öz eleştirimizi yapalım. mesela sözlüğün kurulumunda bulunan kişiler olarak sözlüğe gerekli önemi vermediğimizi de kabul edelim. fakat bir yere kadar bu öz eleştirileri yapabiliyoruz. çünkü önceliklerimiz farklı. sözlükteki diğer blog yazarlarının çoğu gibi önceliklerimiz bloglarımız dahi değilken sözlüğü öncelik sıralamasında başa koymamız hayal olurdu. sevgili alfa, bloguna bile eskisi gibi değer vermiyorken sözlüğe değer vermeni bekleme kendinden.

  işin bir diğer boyutu ise kime göre başarısız, neye göre başarısız mevzusu. bu sözlüğün malum sözlük ile başa baş çekişmesi mi hedefti yoksa blog yazarlarını tek platformda toplamak mı? bence sözlük misyonunu tamamladı fakat sözlük üyeleri çabuk sıkıldı. bunu engellemek de senin elinde değil alfa.

  "Blog Sözlük operasyonu bitmiştir. Yanlışıyla, doğrusuyla bu mücadele benim şahsımda tüm blog yazarlarına aittir. Takdir, yüce blog yazarlarınındır." *

  blog sözlük pusu gelir mi gelmez mi bunu alfa bilecektir. *