engelleme seçenekleriulak kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


ulak kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


ulak kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


67· 0· 0· 0· 1040 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • seni kimliksiz yumurta kafa

  antalya valisi münir karaloğlu'nun twitter'da kendisini eleştiren şu twite verdiği cevap.

  - Beğendik Twitti, maşallah çok yapmışlar.Bu rakamlar karın doyurmak için değil, vatandaşın çenesini kapatmak içindir.Yazık, şu mazlum,koyun gibi milletin duasını almayı bilmiyorsunuz.Ama mahşer günü var , mahşer...

  + seni kimliksiz yumurta kafa
 • 18 nisan 2020 ek gümrük vergileri

  yurt dışından ithal edilen bazı eşyalara cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile getirilen %5 ile %50 arasında değişen ek gümrük vergileridir.

  --- spoiler ---
  kauçuk iplikler, tutkallar, plastik plaka/levhalar, demir veya çelikten vidalar, plastik ve metal düğmeler, bazı kaynak telleri, kağıt kesme makinaları, hava perdeleri, transformatörler, redresörler, sesli işaret cihazları, kesintisiz güç kaynakları, hoparlörler, röleler, multimetreler, saatler, kronometreler, aydınlatma cihazları aksam ve parçaları, hidrolik presler, video konsolları, bayram ve karnaval eşyası, sirk eşyası, çıtçıtlar ve bunların aksamları, golf sopaları ve açık hava oyunlarına mahsus eşyaya ilave gümrük vergisi uygulanması kararlaştırıldı.
  --- spoiler ---

  kaynak
 • 7 nisan 2020 bddk'nın fatih portakal'a dava açması

  fox tv ana haber'de ülkemiz bankacılık ve finans sistemine yönelik gerçeğe aykırı ve maksatlı ifadelere yer verdiği iddiasıyla dava açılması olayı.

  --- spoiler ---

  bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu (bddk), fox tv ana haber sunucusu fatih portakal hakkında istanbul cumhuriyet başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. bddk tarafından yapılan yazılı açıklamada; “twitter adlı sosyal medya platformunda 6 nisan 2020 tarihinde fatih portakal tarafından yapılan paylaşımda, ülkemiz bankacılık ve finans sistemine yönelik gerçeğe aykırı ve maksatlı ifadelere yer verildiği görülmüştür” denildi
  --- spoiler ---

  kaynak