engelleme seçenekleritsundoku kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


tsundoku kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


tsundoku kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


11· 0· 0· 0· 260 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • mia ve johnny geliyor

  dün twitter trendlerinde gördüğümde şaşkınlıkla baka kaldım. ülkede isimlerini bilmeyen yokmuş öncelikle onu söyleyeyim. johnny ve mia türkiye'ye geliyormuş ve bunun hakkında tartışıyorlardı. gelirlerse yapacakları şey belli ama çok yaratıcı şeyler vardı :)
 • durexilekorun

  reklam panolarında ilk gördüğümde yok artık diye tepki verdiğim ama sonra düşününce mantıklı bulduğum durex reklamları. sonuçta adamlar korunmaktan bahsediyor. öyle de korun böyle de...
 • midway filmi

  II.dünya savaşı konulu filmleri sevenlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm film. pearl harbor'dan sonra midway'de birkaç adamın cesaretiyle dünyanın kaderini nasıl değiştirdiğini anlatıyor. 29 kasım'da vizyona girecek filmin yönetmeni de roland emmerich. yani fragmandan da anlaşıldığı üzere müthiş görsel efektlere hazırlıklı olmalıyız. dileyenler buradan fragmanı izleyebilirler.

  https://www.youtube.com/watch?v=yO1S5GhhG18
 • native base

  saç bakım ürünleri olan keratin bakımı, maske, argan yağı, şampuan gibi kozmetik ürünleri olan 2016 dan beri türkiyede bir çok güzellik salonunda kullanılan saç bakım markası.
 • boron

  çamaşır temizleyicisi, bor elementi ile sadece çamaşır temizleyicisi değil bulaşık, yer silmek için temizleyiciler, mutfak ve pas temizleyici gibi malzemelerde yapılabilir.