engelleme seçenekleritransporter kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


transporter kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


transporter kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


44· 2· 0· 0· 22 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • ateistlerin olmayan şeyin olmadığını kanıtlama çabası

  ölüm korkusunun bir sonucudur.

  birkaç ateist arkadaşımla yaptığım muhabbet sonucu anladım ki bu adamlar yaratıcının varlığına bizden çok inanıyorlar. tek dertleri sistem içinde sorumluluk alma zorunluluğuna isyan etmek. dün biri yazdı ya ben ineklerin kutsal olmadığını kanıtlamaya çalışmıyorum diye. bu arkadaşların derdi olmayan bir şeyin olmadığını kanıtlamaya çalışmak. gibi görünüyor. son derece mantıksız.

  dün geceden beri bunların ağlamasını dinleyip duruyoruz. gene gelmiş bi tanesi kuran'daki çelişkilerden bahsediyor. güzel kardeşim cidden dünya üzerindeki tüm inançların içindeki çelişkileri bularak bir sonuca varabileceğini mi sanıyorsun?

  ha şunu da belirteyim. bilen bilir ara sıra buraya gelir yazarım iki satır bir şey ama birilerinin burayı özgürlüklere müdahale ya da sansürle itham etmesi de komik.

  o çaylaklıktan çıkmak için senelerce beklediğiniz ekşi sözlüğün sol frame'inde din kelimesi yok! adamlar komple din kelimesini sansürlemişler. siz neyden bahsediyorsunuz?

  ssg de mi dinci şimdi?
  kanzuk bir mücahit mi?

  ahahahah.
  allah yokmuş din yalanmış.
  lan tamam sana inandık, en birinci sensin. hadi git yorganın altında ağlamaya devam et.

  çok süper ateistsen aç bir blog orada kendi kendine yaz.
  burada bize ağlama.

  bu arada...
  ya allah varsa?*
 • kajra vaveyla

  yazdığı entrynin ekran görüntüsünü alamadım ama entrysini hatırladığım kadarıyla peygambere ensest ilişkinin serbest olduğunu iddia eden ve bunu da amca kızı, teyze kızıyla açıklayan bir yazar. o zaman doğudaki vatandaşlar komple ensest yapıyor. önce kavramları öğrenmesi gerekiyor arkadaşın.

  (bkz: beyefendiye vikipedi gönderelim)
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok