engelleme seçenekleritimsword kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


timsword kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


timsword kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


351· 0· 0· 0· 1810 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog sözlük

  Yamulmuyorsam 2016'nın son aylarında facebook'ta sayfasıyla karşılaşmam ile burada yazmaya başlamıştım. Geldiğim ilk zamanlar çok eğlenceli geçiyordu. Ortamını ve çoğu sözlükte olmayan o tatlı sıcaklığını çok beğeniyordum ancak zamanla sözlükten soğumaya başladım. Sanırım bunun en büyük nedenlerinden birisi sözlüğün, sözlük kültürünü tam olarak bilmeyen kişilerce anket sitesine ve foruma dönüştürülmesini görmemdi.. En son 259 gün önce girdi girmişim. 259 gün önceyi tam hatırlamıyorum ancak o zamandan bu zamana sözlüğün değiştiğini ve geliştiğini görmek mutluluk verici.

  Hemen hemen açtığım tüm başlıklar için takip etme özelliğini açtığım için bildirimim eksik olmuyordu. Ben de arada bir sözlüğe girip bildirimlerime bakıyordum ancak uzun zamandır yazmak hiç aklıma gelmemişti. Garip...
 • injustice

  Street figter misali dövüş ağırlıklı bir oyun. Ayrıca hikayeside mevcut ancak hikaye dövüşlerin arasında çerez gibi kalıyor.

  Ayrıca bu oyun serisinden esinlenerek yapılmış aynı isimde çizgi roman serisi vardır. Bana kalırsa seri hayranların ilgisini çekip para kazanmak amacı ile yazılmış. Konusu çok yüzeysel ilerliyor ve açıkçası serinin tek amacı "şu vs. Bu" diyen hayranların gözünü doyurmak.

  Tabii maalesef bende o hayranlardan biriyim.*

  (bkz: injustice 2)
 • ekşi sözlük

  Bir anda binlerce çaylağın yazar yapıldığı sözlük. Ekşi sözlük internet ortamındaki en elit ortamlardan birine sahip. Umarım bu tarz ani alımlar sözlüğün kalitesini sarsmaz.
 • gakkoş

  Elazığlıların takma adı. Aslen garındaşdan gelir ancak zamanla gakkoş halini almıştır. Yiğit ve delikanlı anlamlarına gelir. Günümüzdeki anlamı kardeştir.