engelleme seçeneklerithe man without a face kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


the man without a face kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


the man without a face kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


81· 0· 0· 0· 1923 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • wattpad

  (bkz: çöppad) iş makinelerini izlemek dahi çok daha entelektüel bir aktivite kalıyor yanında. sakın girmeyin, okumayın demeyeceğim. aksine, özellikle amatör ruhlu yazar adayları bol bol girmeli, bol bol okumalı burada yazanları. okumalı ki edebiyat adına neler yapılmayacağını birinci elden tecrübe etmeli. bu konuda büyük bir rehber.
 • matrax

  ortaokul ve lise hayatımın değişilmez radyo programlarındandı. hatta bir keresinde canlı yayına bağlanıp, yaşlarımızı da hafif büyütüp mısır pörtleği partisi yapmışlığımız da var. o zamanlar eğlenceli gelirdi bu "matraxiyonlar." sonrasında ya bizler büyüdük ve ciddileştik ya da zeki kendisini çok bozdu. üniversite hayatımda birkaç kez dinlemeye çalıştıysam da yirmi dakikadan fazlasını kaldıramadım. ergenken kulağıma hoş gelen bilmişliğinin, az biraz olgulaşınca aslında ne kadar da boş olduğunu fark etmeye başladım. yine de hayatımın hatırı sayılır kısmına etki etmiş bir programdır matrax. geçmişten kopup gelen hoş bir anı benim için.
 • gereksiz bilgiler

  sinema tarihinin başlangıcı olarak kabul edilen ilk film gösterimi, lumiere kardeşler tarafından fransa'nın paris şehrinde salon indian du grand cafe'de 1895 tarihinde gerçekleştirilmiştir. gösterilen görüntüler ise; bir bebeğin yemek yiyişi, işçilerin fabrikayı terk edişi ve bir trenin istasyona yanaşması gibi hayatın içinden basit görüntülerden ibarettir. hatta öyle ki trenin istasyona girdiği kısa filmin gösteriminde, salondaki izleyiciler tren üzerlerine geliyor sanıp çığlık atarak kaçışmışlardır. mevzubahis görüntü şöyle.

  edit: aslında bir başlığa bir de girdiğim entrye baktım, o kadar da gereksiz gelmedi gözüme. sinemanın başlangıcı lan bu.
 • geceye bir ayet bırak

  birkaç entry hariç herkesin ponçik ponçik ayetler kastığı başlık. alın bakalım bu da benden:

  yaptıklarına bir karşılık ve allah'tan caydırıcı bir müeyyide olmak üzere hırsız erkek ile hırsız kadının ellerini kesin. allah mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

  maide suresi 38. ayet. kaynak: diyanet.gov.tr

  he he islam barış ve adalet dini.

  edit: beni ne kötülüyorsunuz lan, adamınız gol diyor. kendi dininden haberi olmayan müslümanlara bayılıyorum, hayattaki en büyük eğlencem.