engelleme seçeneklerithe last woman bender kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


the last woman bender kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


the last woman bender kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


466· 0· 0· 0· 82 gün önce
Sevdiği değer verdiği insanlar tarafından kişinin kalbinin kırılıp paramparça edilmesi durumudur.Yaz geldi bu yaz pek single çıkaran da olmadı sanırsam bu yaz tekrar kulaklarımızda cevapsız çınlama olacak gibi.
---spoiler---
Kalbimde ...devamını oku
Sevdiği değer verdiği insanlar tarafından kişinin kalbinin kırılıp paramparça edilmesi durumudur.Yaz geldi bu yaz pek single çıkaran da olmadı sanırsam bu yaz tekrar kulaklarımızda cevapsız çınlama olacak gibi.
---spoiler---
Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı
Yaptığıyla söylediği nedense farklı
Mazlumun ahı aheste aheste alınır
Bırakın kazandım zannetsin zavallı
---spoiler---
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • bugün doğanlar sekmesinin saçmalığı

  Yeni gelmiş yazar beyanıdır. Yıllardır sözlükte kullanılan ve gayet güzel sonuçlara sebep olan sekmedir. Maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisine göre her insan sevilmeye ve saygı duyulmaya ihtiyaç duyar bugün doğanlar sekmesi sayesinde az da olasa bazı kişilerin bu ihtiyaçlarını karşılayıp onlar mutlu ediyor, sevildiğini ve saygı duyulduğunu hissettirebiliyoruz.
 • malazgirt meydan muharebesi

  1071 yılında Bizans ve Selçuklu devletlerinin karşı karşıya kaldığı savaştır. Selçuklu ordusu savaşa yorgun olarak ve daha az kişiyle girmesine rağmen Sultan Alp Arslan'ın savaş coğrafyasını iyi okuyup ordusunu ona göre konuşlandırması ile beraber bizans saflarında bulunan peçenekli askerlerin taraf değiştirmesi mutlak zaferi getirmiştir. Yaygın olarak yanlış bilinen bir bilgi ise Türklere Anadolu kapılarının bu savaşla açıldığı söylenmesidir. Malazgirt öncesi yapılmış Dandanakan savaşı ve Çağrı bey ile Tuğrul bey tarafından yapılan anadolu seferlerinde o kapı çoktan açılmıştır ancak Malazgirt savaşıyla birlikte Türkler'in Anadolu da yurt tutmaya başlaması sağlanmıştır.
 • beta balığı

  Doğal yaşam alanları aslında pirinç tarlalarıdır. Genellikle çoğu balık türünde olduğu gibi gösterişli ve büyük kuyruklu olanları erkek, daha renksiz ve küçük kuyruklu olanlar ise dişi olmaktadır. Bu arkadaşlar sadece erkek beta balıklarını değil beğenmedikleri zaman dişi beta balıklarınıda öldürebiliyor. Karma akvaryumda birden fazla beta balığı beslenmesinde bir sakınca yoktur.
 • kavun

  Kabagillerden olan yaz meyvesi. Eskiden çok güzel ve tatlı kavunlar vardı kokusu bile çekerdi insanı kendisine ancak günümüzde her meyvede olduğu gibi kavununda iyisini bulmak zorlaştı.
 • hannibal

  Hannibal Barca kartacalı bir general. Dönemin emperyalist güçlerine karşı mücadele etmiştir. Mustafa Kemal Atatürk' ün kendisine hayran olduğu bilinmektedir hatta mezarının bulunması adına çalışmalar başlatılmış tam olarak yeri tespit edilemediği için Gebzede temsili bir anıt mezarı yapılmıştır.
 • pek bir şey yok