engelleme seçeneklerithe last woman bender kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


the last woman bender kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


the last woman bender kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


503· 3· 0· 0· 19 gün önce
Aynı şeylere gülebildiğim insanların yanımda olmasını özledim ve bazı şeyler için keşke demekten kendimi alıkoyamıyorum.
Aynı şeylere gülebildiğim insanların yanımda olmasını özledim ve bazı şeyler için keşke demekten kendimi alıkoyamıyorum.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • çek git bebeğim

  Youtube'da nostalji gezintisi yaparken uğramanız muhtemel olan 2009 çıkışlı parça. Bir çoğumuzun gençlik veya çocukluk yıllarında severek dinlediği, birden hit olan sanatçının ise daha sonra kaybolup unutulduğu şarkıdır.
 • insanlarda bitmesi gereken davranışlar

  bugün yaşadığım bir deneyimi sizlerle paylaşarak bitmesi gereken davranışlardan birini açıklayacağım. bugün çalıştığım yere gelen bir teyze almak istediği ürünü gösterdi ve doğal olarak bunun üzerine ürünü paketledim ardından ürünü daha uygun fiyatlı bir türeviyle değiştirmemi istedi ve değiştirdim. Aslında bakarsanız buraya kadar sorun yok ancak kayış burada kopuyor ki ikinci aldığı ürünü beğenmeyerek ilk aldığı ürünü tekrar paketlememi istedi tekrar sabırlı bir şekilde istediği ürünü paketleyip diğer ürünü boşalttım ardından ilk başta bakmadığı fiyatlara baktı ve diğer ürünün daha uygun fiyatlı olduğunu görünce tekrar değiştirmek istedi ben de şakayla karışık ''hakkını kaybettin artık teyzeciğim'' şeklinde bir cevap verdim ve ''bana ne değiştireceksin, müşteri her zaman haklıdır, ben diğerini istiyorum'' gibi bir cevap aldım aslında çok sinirlendim ve karşımdaki şahsa yaşından dolayı aynı zaman da daha fazla para kazanmak isteyen iş vereni tarafından korunmayan bir birey olarak katlanmak zorunda kaldım. Olay şu ki insanlar artık utanma duygularını kaybetmiş, kendileri dışında her insanı köle veya zayıf olarak görüyor kendilerini ise her daim güçlü ve haklı hissediyor. İnsanlara bunu düşündüren şeyin ne olduğuna dair en ufak bir fikrim yok ancak buna bende dahil olmak üzere insanlar acizliklerinin farkında değil. İnsanlık olarak hepimizin bencilliğimizi ve dünya bizim için varmış inancımızı bırakmalıyız, dünyada yaşayan diğer insanlara, canlılara saygı duymayı öğrenmeliyiz.
  ek olarak eklemek isterim ki teyzenin yanında bulunan oğlu valide sultanını uyarması gerekirken gereksiz bir avrupa muhabbeti açarak orada çalışanlar müşteri ne isterse yapıyor diye bir söylemde bulundu. Sanmıyorum ki avrupada bir müşteri utanmadan böyle bir harekette bulunsun veya başka bir yerde. umarım en kısa zamanda ait olduğumuz mağaralar geri döneriz.
 • sen aydınlatırsın geceyi

  Onur Ünlü imzası taşıyan bir film. Bildiğim kadarıyla sinemada yayınlanmamasının sebebi onur ünlünün bu filmi festival için çekmiş olması aynı zamanda onur ünlünün bu tarz filmlerle para kazanamayarak yapım şirketini batırdığı esprileri de zamanında dönmüştü ancak filmler başarısız veya kötü olduğu için değil tamamen ortaya bir sanat eseri çıkarılmak kaygısıyla çekildiği için gişe rekortmenliği getirmemiştir.
 • ramazan şerbeti

  Genellikle ramazan aylarında ülke gündemimize giren ve market raflarını dolduran (hadi canım ismi neden ramazan şerbeti ola ki ?) iftar sofralarında soğuk soğuk keyifle içilebilen içecektir. Bugün tariflerine baktım hazır almaktansa bu sene kendim yapmayı deneyeceğim.
 • pek bir şey yok