engelleme seçeneklerithe last woman bender kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


the last woman bender kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


the last woman bender kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


Hiç bir yerde kimse için bulunmayı sevmiyorum, kendimi mutlu hissettiğim yerde olmayı seviyorum. Hatır, gönül işleri bizden geçti.
Hiç bir yerde kimse için bulunmayı sevmiyorum, kendimi mutlu hissettiğim yerde olmayı seviyorum. Hatır, gönül işleri bizden geçti.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • deprem

  Bu sabah gaziantepte yaşanan depremle uyandık. Çok fazla ölü ve yaralı var, umarım kayıplar daha fazla artmaz. Tüm ölülere Allahtan rahmet dilerim yaralılara ve diğer tüm herkese geçmiş olsun. Depremden etkilenen şehirlerde bulunab yazarlarımıza ayrıca çok çok geçmiş olsun, iyi haberlerinizi bekliyorum.
 • blog sözlük itiraf

  artık yapmacık arkadaşlardan gerçekten sıkıldım. istemeyen yüzüme söylesin, istemediğinizi hissettirmek yüzüme söylemenizden emin olun ki daha kırıcı. yüzsüz değilim zorla arkadaşlık edecek değilim, kimseye ihtiyacım olmadı siz olmasanız da olur.
 • nato

  Çokta başarılı olamayan veya olmak istemeyen organizasyon. Bu organizasyonda bazı devletler var onların büyük çıkarları için her şey onaylanabiliyor ancak diğer üyelerin başı dertte bile olsa yapabildiği tek şey kınamak. Belki yüzeysel ve ideolojik yaklaştığım için bana öyle geliyor ancak ben yine de bu şekilde düşünüyor ve inanıyorum.
 • Ayran

  Yoğurtun sulandırılmasıyla yapılan içecek. Anadolu coğrafyasında fazlasıyla tüketilir. Sağlıklı olduğu yaygın olarak kabul ediliyor ancak bir süt ürünü olduğu için içerdiği laktoz kimi zaman sağlık problemlerine sebep olabiliyor.
 • rusya

  3. Dünya savaşının baş aktörlerinden olacağı düşünülen ülke. Bugün Çin'in de taivan'a karşı hareketlendiğine dair haberler var ancak doğruluğunu bilemiyorum. Olası bir Dünya savaşında iki ülkede mutlaka baş aktör olacak ancak şuan böyle bir savaşın başlayacağını düşünmüyorum. Sadece göz dağı gibi.
 • pek bir şey yok