engelleme seçeneklerithe first standing man kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


the first standing man kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


the first standing man kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


13· 0· 0· 0· 2651 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • tom hardy

    yapımcılığını da üstlendiği yeni dizisi (bkz: taboo) ile kendisine bir kez daha hayran bırakan ingiliz aktör. bir insan evladının her hali mi karizmatik olur? söz konusu insan evladı tom hardy ise olur dostlar olur. yeni dizisinden bahsetmek gerekirse de karanlık, gerilim dolu, aşırı derecede psikopat bir karakteri seyredebileceğiniz keyifli bir dizi.
  • koleksiyonu yapılan ilginç şeyler

    saç telleri. son zamanlarda aklımda olan bu koleksiyon fikrini ilk defa sizlerle paylaşmak istiyorum değerli blog sözlük yazarları. sevdiğim insanlara ait saç tellerini de çok sevdiğimi fark ettim yakın zamanda. hani bazen sevdiceğiniz omzunuza yattığında, kucağınızda uyuduğunda o güzelim saçlarından birkaç tanesini bırakır ya üzerinize, işte o zaman keşfettim ben bunu. o saçları elime aldığımda bana çağrıştırdıkları hisler inanılmazdı, onun bir parçası olan bu saç telleri artık onun değillerdi ama aynı zamanda da sonsuza kadar onun olmaya devam edeceklerdi. sonra aynı şeyleri kardeşlerimin ve annemin saç tellerini incelerken de hissettiğimi fark ettim. tarif edilemez bir mutluluk ve hüznü aynı anda yaşadım. işte tam olarak o zaman karar verdim sevdiğim insanların saç tellerinden bir koleksiyon hazırlamaya.

    yöntemimi belirlemedim henüz, belki yıllara göre ayırırım bu saç tellerini, belki her yıl için belirli sayıda saç telini saklarım, belki de özel bir tasarımla yıllık olarak iki cam arasına sıkıştırıp muhafaza ederim. orası belli değil henüz. ama esas olan, bu dönemden sonra yıllar yılı tanıklık etmek istediğim, dilediğim heyecanlı bir süreç var önümde. kim bilir yaşanacak ne kadar çok mutluluklar, kurulacak hayaller, paylaşılacak hüzünler var önümüzde. sevdiğin insanların saç tellerinden bir koleksiyon oluşturma fikrinin çağrıştırdığı o kadar çok şey var ki sözlük, adeta geçmiş yıllara farklı açıdan bakmaya yarayacak bir aynayı çağrıştırıyor bana, aynı zamanda çok sevdiğin insanları her daim yanında, gerçek anlamda yanında olması anlamına da geliyor.

    canım annemin, canım babamın yavaştan beyazlamaya başlayan saçlarının her bir telini saklayabilsem keşke. canımdan çok sevdiğim dünyalar güzeli iki kardeşimin saçlarının her bir telini saklayabilsem keşke.