engelleme seçenekleriteremekere kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


teremekere kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


teremekere kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


527· 527· 25· 3· bugün
Şu anda birkaç blogum var. Tamamı 1-2 yaş aralığında. Birini ilerletip olabildiğince üst seviyede okuyucu çekmeyi amaçlayacağım. Her ne kadar çok yoğun olsam da, bunu yapacağım. Bu başlığı bu yüzden açtım. Sitelerle ilgilenmediğimde ...devamını oku
Şu anda birkaç blogum var. Tamamı 1-2 yaş aralığında. Birini ilerletip olabildiğince üst seviyede okuyucu çekmeyi amaçlayacağım. Her ne kadar çok yoğun olsam da, bunu yapacağım. Bu başlığı bu yüzden açtım. Sitelerle ilgilenmediğimde hitleri 100'ün altına düştü veya o civarda, bakmıyorum uzun zamandır. Bu yüzden yeni ve sıfır hitli blogmuş gibi davranacağım. Hedefler şöyle:
İlk ay (temmuz 2021): toplam 20 içerik, aylık 100 tekil okuyucu.
İlk üç ay: toplam 40 içerik, aylık 300 tekil okuyucu.
İlk altı ay: toplam 100 içerik, aylık 3000 tekil okuyucu.
İlk 1 yıl: toplam 200 içerik, aylık 30000 tekil oyucu.
Hayaller-hayatlar. En azından bir hedefim olsun. Gelişmeleri ekleyeceğim.

Güncellemeler:
18 temmuz 2021, 11.56: ilk ay için 20 içerik hedefine ulaşıldı.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • isviçre

  2020 tokyo olimpiyat oyunlarında, kadınlar dağ bisikleti kategorisinde ilk üçü alarak altın-gümüş-bronz madalyaların sahibi olan ülke.
 • kosova

  2020 tokyo olimpiyat oyunlarına 11 sporcu ile gelip şu ana kadar 2 altın madalya alarak 108 sporcusu olan türkiye'den daha iyi sonuçlar ortaya koymaktadırlar.
 • 2020 tokyo olimpiyatları

  Türk sporcularına denk gelmeye çalışıyorum ama şu trt spikerleri iğrenç anlatıyor. Müsabakayı bırakıp onlara sövüyorum artık. Alınan trt payı haram zıkkım olsun. Zaten hep yeniliyoruz, yenilmek sıkıntı değil de şu spikerlerin yaptığı aptal milliyetçiliği hiç çekilmiyor.
 • hatice kübra ilgün

  Tekvandoda yumrukla puan almaya çalışan garip biri. O kadar yumruk deneyeceğine daha yukarılara çalışmalıydı. Neyse ki haketmediği bir maçta elendi.

  Ekleme: hki'yi yenen sporcu finale kaldığı için hki repesaja kaldı ve repesajdaki rakibini yenerek bronz madalya mücadelesi vermeye hak kazandı.

  Ekleme2: bronz madalya aldı.
 • mete gazoz

  Olimpiyatlarda kendisini izlemek çok zevkli. Birazdan karma çiftlerde yasemin ile birlikte bronz madalya mücadelesi verecek. Yarı finalde talihsizlik sonucu 5-3 elenmiştik. Üçüncülük maçını 6-2 kaybettik. Karma çiftlerde 4. Olduk.
 • 2020 tokyo olimpiyatları

  Türkiye'yi görebilmek için açılış töreninde 120den fazla ekibin geçmesini bekledim. Tam türkmenistan geçiyor, bizimkileri göreceğim derken elektrik gitti. Youtube'dan canlı yayın açıp izleyeyim dedim. Tam türkiye'den birkaç kişiyi görmüşken araya reklam girdi. Yani dünyanın en kötü seromonisini boşu boşuna izlemiş oldum. İçim bayıldı cidden.