engelleme seçenekleritaykob kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


taykob kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


taykob kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


233· 0· 0· 0· 830 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • kuşak çatışması

  Baby boomer kuşağı x kuşağıyla hep çatıştı,hiç anlamaya çalışmadı.ben de x kuşağı olarak yeni gelen Y kuşağıyla ilerde çatışmayacağım sadece ve sadece ayak uydurup anlamaya çalışacağım.çatışma sorun getirir.
 • Anneler günü

  Bende bu tarz özel günleri hiç sevmiyorum hiç bir zaman da desteklemiyorum,sadece insanları para tuzağına çeken bir sistem kurulmuştur. "bir çocuk annesine bişey alınca başka çoçukta annesine alamazsa kötü çocuk olur." Psikolojisini insanlara hissettirip gereksiz yere hediyeler almaya yöneltiyorlar.oysa ki anneler, babalar, sevgililer yanınızda olduğu sürece kıymetini bilip her günü güzel değerlendirmek gerekir.böyle salakça bir güne sığdırmaya çalışmak tamamen saçmalık,ayrıca sosyal medya üzerinden herkes foto paylaşıyor annesiyle, hiç düşünüyorlar mı acaba annesini kaybeymiş birine ne hissettiriyorlar yada babalar gününde ??
 • hayat enerjinizi sömüren insan tipi

  Hayatınızdan çıkarmanız gereken kişidir.söylenmekten başka birşey yapmazlar ve sizleri de bu söylemleriyle zehirlerler,onlara göre hep bir suçlu vardır ve kendileri hiç yanlış yapmamışlardır.uzak durun zaten hayat enerjimizi dolduracak şeyler kısıtlıyken kalan enerjimizi de bu tipler için harcamayalım.
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok