engelleme seçenekleri


Warning: Undefined variable $mesaj_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 61
/>
tahsinbey kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.

Warning: Undefined variable $entry_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 64
/>
tahsinbey kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.

Warning: Undefined variable $baslik_engelkontrol in /home/iltekin/domains/blogsozluk.com/_inc/biri/engel.php on line 67
/>
tahsinbey kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


1090· 0· 0· 0· 730 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • erkeklere vücut geliştirme kararı aldıran nedenler

    hayatımın her şeyden vazgeçmeli intihar düşünmeli falanlı karamsar bi döneminde '*' bu durumdan kurtulmam için spor yapmam gerektiğini söylemişti yakın çevremde durumu farkedenler. denedim. iyi de kilo verdim. biçok anlamda iyi geliyor hem mental hem medikal. karşı cinsi etkilemek için yapana da büyük saygım var fakat bu amaçla yapılan sporun sonu geldiğinde ilişkinin de sonunun geleceğini bilerek hareket ederseniz daha az yıkıma uğrarsınız.
  • sözlükteki durgunluk

    sözlüğün kendi içerisinde bi takvimi var, zaman zaman böyle ıssızlaşıp bi anda 300 500 entry girildiği oluyor. neden kaynaklı bilmiyorum ama kendimden yola çıkarak şunu söyleyebilirim; sözlükler dahil tüm sosyal medyalardan daha fazla zaman geçiriyorum youtube'da, bişeyler öğrenmek kafa dağıtmak adına. insanların yazılı mecralara ilgisinin azaldığını düşünüyorum. yine de burayla bi gönül bağım olduğundan dönüp dolaşıp buraya geliyorum. aile apartmanı gibi sözlük benim gözümde.
  • sözlükçülerin yılbaşı planları

    evde tek başıma 50cl viski ile gibi dizisi yeni sezon, cem yılmaz diamond elite platinum plus gösterisi, yılmaz erdoğan münaşaka gösterisi, leyla ile mecnun yeni sezonu izleyeceğim. yetiştiği kadar. önceliğim cem yılmazla gibi dizisi. iyi günümdeysem kendimi şımartır bi tobleronela pringles da alırım. yaşıyorum bu hayatı be.
  • pek bir şey yok