engelleme seçeneklerisütlü kahve kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


sütlü kahve kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


sütlü kahve kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


422· 0· 0· 0· 871 gün önce
"...bir bakıma kendisinin dünya ve tüm bir hayat olduğuna. Kendiniz olduğunuz hayat saf hayattır. Başka bir hayata imrenerek, özlemle bakıyorsanız, hayatınızı, kendinizi kaybetmişsiniz demektir."
"...bir bakıma kendisinin dünya ve tüm bir hayat olduğuna. Kendiniz olduğunuz hayat saf hayattır. Başka bir hayata imrenerek, özlemle bakıyorsanız, hayatınızı, kendinizi kaybetmişsiniz demektir."
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • görüntülü arama

  İsteyen arkadaşlarımdan ve ailemden türlü bahanelerle kaçıp sonra da unutmuş gibi yaptığım eylem. Normal telefon konuşmaları birkaç dakika sürerken bu konuşma şekli nedense uzun, uzun, upuzun sürmekte ve sabır tükenmesi ile bir süre sonra yüzde yapmacıklığa kayan bir gülümseme bırakmasıyla karakterizedir.
 • tüyap kitap fuarı

  instagram'da görmekten içimin eridiği, ağlayarak izlediğim fuar. insanlar sırf bu fuar için il değiştirip otelde konaklıyor. ben neden gidemiyorum anneeeğğğ diye ağlatır. bol bol alıp okuyunuz.
 • kitabinabak.com

  kitabına bak veya kitabinabak.com, kitap satan siteler üzerinden fiyatları karşılaştırmanızı sağlar. viral otel reklamıyla aynı mantıktadır, kitabın adını yazıp sıralamaya ulaşırsınız. gelişmiş aramasında yazar adı, yayınevi seçenekleriyle daha kapsamlı bulabilirsiniz. bazen bazı indirimler geç entegre oluyor, kontrol etmenizde fayda var.
 • blog sözlük itiraf

  Meslek hayatına atılmaktan çok korkuyorum. Sürekli ögrenci olayım, asistan kalayım istiyorum çünkü yetişebilecek miyim o işlere, o hastalara bilmiyorum. Bu his bazen geliyor ve ben her şeyi bozacağımdan korkuyorum. Özellikle de şimdi, komiteye yakın zamanlarda geliyor bu his.
  Neyse.
  Kaçıncı bardak olduğunu kaçırdığım kahvemi alayım da notlara bakayım, hocanın hiç sormayacağı notlara.
 • pek bir şey yok