engelleme seçeneklerisnnzbs kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


snnzbs kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


snnzbs kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


79· 4· 0· 0· 27 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • anti seo

  Anti SEO, birtakım yöntemlerin kullanılması suretiyle sitenin trafiğini azaltma ve arama motorlarının gözündeki değerini küçültme işlemidir. Zararlı backlinkler (hacklink) eklenerek ya da sitenin hacklenmesi suretiyle siteye zararlı içerikler eklenerek bu işlem oldukça basit bir şekilde yapılabilir. Anti SEO çalışmaları genellikle rakip firmalar ve siteler tarafından size uygulanan bir “ayak kaydırma” yöntemidir.
 • ümit karaçam

  Yönetmen ve fotoğrafçıdır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Film/Video ve Fotoğraf Sanatları Bölümü'nden mezundur. Ayrıca "Münferit" ve '' tuval'' isimli kısa filmleri vardır.
 • dogecoin

  intihar garantili yatırım araçlarından birisidir. kendi mahallemden biliyorum. kaybedince üzüleceğiniz paraya oynamayın arkadaşlar, dijital kumar bu.
 • en uzun gece

  6 şubattan sonraki her gece benim için epey uzun olmaya başladı. Umarım 14 mayısla beraber şu seçim tantanası biter de asıl meseleye odaklanırlar. Bezdik vallahi.
 • chatgpt

  Makale yazımında tercih ettiğim bir yapay zeka uygulaması. Ancak kendisini makale yazarken değil de, konu başlığı ve alt başlık önerisinde kullanıyorum. Çünkü deneme amaçlı bir içerik hazırladım ve intihal testine tuttuğumda %40'ın üzerinde intihal oranı verdi. Sanırım daha önceki soranlara da benzer cevapları veriyor.
 • anında çiçek

  Özel günlerde hediyeleşmek adına kullandığım oluşumlardan birisi. Özel günler için ayrılmış pek çok hazır ve taze çiçek var. Ancak bazı kategorilerde zengin seçenek bulmak biraz araştırma gerekebiliyor. Aslında şirketlerin ne kadar büyürlerse o kadar kötülediklerini düşünürsek, şu an prime dönemlerinde olabilirler. İnşallah böyle devam eder.