engelleme seçeneklerisnnzbs kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


snnzbs kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


snnzbs kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • leyla ile mecnun

  keşke 4. sezonu yayınlanmasaydı dediğim dizidir. çocukluğumuzun hem neşesi hem kederi olan dizinin ellere düşmesini görmek çok üzücü. her dakikası ilk sezona hakaret resmen. zorla güzellik yaratmaya çalışsalar da olmuyor işte.
 • probiyotik

  Probiyotikler, vücudumuzda bulunduğu gibi bazı yiyecekler veya takviye ürünlerden de karşılanabilen yararlı bakteriler olarak bilinmektedir.

  Probiyotik 90’lı yılların ortasına kadar hakkında fazla bir bilginin bulunmadığı sindirim sistemi ve deri başta olmak üzere vücudun dengeli bir şekilde çalışmasına yardımda bulunan bakteri ve mayalardır. Özellikle de; kefir, ev yapımı yoğurt, boza, şalgam ve tarhana çorbası gibi yiyeceklerde yüksek miktarda yer almaktadır.

  kaynak: fitlimon

  şahsen bu zamana kadar hiç "aa, bunda probiyotik varmış bunu almayılım" demedim. ya da bir şeyi sırf yüksek probiyotikli diye yemedim. bugün eve alınan yoğurdun üzerinde kocaman ibarelerle görünce dikkatimi çekti. afiyetle yedim. gece gibi sonuçları paylaşırım.
 • pazar günü sendromu

  özellikle de yorucu bir haftanın geleceği aşikarsa, ehemmiyetle hayatı sorgulatan sendromdur. Bu nedenle hafta sonunu sadece bir günden ibaret sayıyorum: o da cumartesi. cumanın karmaşası dinmiş, pazartesi ise zarar veremeyecek kadar uzaktır bu günde. bu nedenden dolayı olmalı ki, cumartesi gününün hissedilen zaman değeri zannımca 1 saatten kısadır.
 • neo

  Çin’in Şangay merkezli Onchain platformu tarafından geliştirilip piyasaya sürülen Neo, altcoin çeşitlerinden birisidir. Benzer özelliklere sahip olduğundan dolayı “Çin Ethereum'u” olarak da bilinmektedir. 2014 yılında piyasaya sürüldü. Çin tarafından da resmi olarak devlet onayı almış olan para birimidir. 100 milyon token üretilen Neo, 50’şer milyonluk iki farklı kısma ayrılmıştır. Ancak Neo, bilindik bir algoritma olan Proof of Work’tan (pow) değil de Delegated Byzantie Fault Tolerance’dan faydalanıyor. Mining açısından ise ödülleri nedeniyle tercih edilebilecek kripto para birimleri arasındadır. kripto para haberleri sitesindeki kaynağa göre güncel değeri 500 tl ve her geçen gün artmaya devam ediyor.

  aynı zamanda, yunanca bir ek olup "yeni" anlamını taşımaktadır. ön ek olarak kullanılır. (bkz: neo-osmanlıcılık)
 • wordpress site kurmak

  yeni başlayanlar için çok zor olan işlemdir. tonla hatası çıkar, site site dolaşırsınız. eğer blog yazıları yazmak istiyorsanız ve gelir elde etmek gibi bir amacınız yoksa, blogspot gibi hazır siteleri tavsiye ederim. wix de olabilir. diğer türlü hem maddi hem de zaman odaklı bütçe ayırmak gerekiyor.