engelleme seçeneklerisiyah kuğu kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


siyah kuğu kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


siyah kuğu kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • düşmanımın başına gelmesin denilen şeyler

  Sevmediğin birinin Evlat acısı ,evinin yanması ,yakının kanser yada acılı bir hastalıkla boğuşması ve bunun karşı tarafa verdiği acıyı ifade eden bir cümledir. Olayı duyduğunda empati yapmış ve o kadar büyük acı duymuştur ki düşmanın dahi yaşamasını istemez .böyle bir şeyden sevinip oh iyi oldu diyen varsa insanlığını sorgulaması gerekir.
 • hayata dair bakış açısını değiştiren şeyler

  Kısa bir örnek vermek gerekirse; ailenle mus mutlu yaşarken okulun en iyi öğrencisiyken birden aile içi çatışmalar baş gösterir sen duymamak için kendini daha çok drse verirsin . Bir gün annen elinden tutar seni alıp uzaklara götürür on yaşındasındır ,anne hayatla mücadele savaşına girer kimseler destek olmaz ,en yakın akrabaların erkekleri bile anneye yardım ederken amaçları başkadır . İşte çocuk herkesten ,her şeyden nefret eder kimseye güvenmez bambaşka bir insan olur.
 • şüphe

  Bir insan veya olay karşısında emin olama..
  Genelde geçmişinde yaşadığı olaylardan dolayı yaşanan güven eksikliği bu tür insanlar kimseye güvenmez,sanal platformlara gerçek isim ,adres bırakmazlar,kredi kartı kullanmazlar. Genelde düşüncelerinde haklı çıksalarda abartıldığında sağlıklı olmayan bir durum .
 • son sigara

  Arkadaşın sigara paketini içinde bir sigarayla çöpe atmıştım on dakika sonra mutfaktan bir kurt sesi geldi çöpü karıştırıyordu nereye attın kankaaauuu . Çok değerliymiş son sigara çook öğrenmiş oldum.