engelleme seçeneklerisiryuzbilek kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


siryuzbilek kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


siryuzbilek kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


-ıeıe naber cınım
-ıeıe naber cınım
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • hiçbir şeyi umursamayan insan

  Bir dışavurumdur. İçi kan ağlarken dışarı kahkaha atan insandır. Derdi çoktur. Düşüncesi çoktur. Ama hiçbir şey yolunda gitmiyor gibidir o kişi için. Nerden mi biliyorum? Böyle bir dönemim oldu birkaç yıl süren. Tanıyan herkes neden umursamaz olduğum ile ilgileniyordu. O döneme girerken beni sürükleyen meseleleri anlatmaya çalıştım, sanki çözüm bulacaklarmış gibi. Ama anlattıkça zayıf noktalarımı da açık etmek zorunda kalıyordum. İşte o noktalardan darbe yedikçe, düşene bir de ben vurayım diyenleri gördükçe geldiğim nokta tamamen umursamazlık rolü oynadığım nokta. Sonra yolunda gitmediğini düşündüğüm hayat çizgim bir şekilde yoluna girdi. Geriye dönüp baktığımda çok şey öğrendiğim, belki de en çok şey öğrendiğim dönemim o dönem. Psikolojik olarak, özgüven olarak inanılmaz kötü bir nokta. Dışavurumu da umursamazlık oluyor işte
 • blog sözlük canlandırma harekatı

  Ara ara başlayan ama hiç sonuca ulaşamayan harekattır. Sözlükte 1 yılımı doldurdum sanırım. Benim de üye olduğum dönemde ciddi bir giriş vardı ve canlıydı buralar. Ama çoğu kişi umduğunu bulamadı ve gitti. Geldiğimde buranın bir tarzı vardı. Hala koruyor o tarzı. Değiştirmek isteyen yapamadı ve gitti. Yeni yazarlar geldikçe yine dönemsel hareketlilik kazanacaktır. Ama benim için önemi yoktur. Çünkü şu anki hali bile bir şeyler katıyor bana.
 • özlenen çizgi filmler

  Hangisini özlemedik ki? Looney Tunes karakterlerinin her birinin yeri çok ayrı. Peki ya Şirinler? Tsubasa? Pokémon? Peki ya adını o dönem hiç bilmediğimiz insan vücudunu anlatan çizgi film? Teneffüs zili? Tom ve Jerry? Speedy Gonzales? Tweety? Hangisini özlemedik ki be? İyi olan her şey gibi onların da nesli tükendi
 • albus dumbledore

  Hogwarts'ın gelmiş geçmiş en iyi müdürü. Yani iddia böyle.

  J. K. Rowling, Harry Potter serisinde en can alıcı cümleleri çoğu zaman Dumbledore ve voldemort'a söyletmiştir. Bu yüzden hikayenin en kilit karakterlerindendir. İyiyi temsil eder. Ancak griendwald ile ilişkisi ve onu kötü yönde etkilemesi ile iyi/kötü arasındaki çizginin ne kadar ince olduğu da yine Dumbledore üzerinden anlatılmıştır.
 • rasim öztekin

  Gerek sinema gerek tiyatroda oynadığı birçok rol ile gönüllerde taht kuran, oynadığı her rolü benimseyerek işini layıkıyla yapan, maalesef ki geçirdiği kalp rahatsızlığı sebebiyle aramızdan ayrılan büyük usta.

  Bu hayatın ona biçtiği rolü o kadar iyi oynadı ki finalinde hepimizi ağlattı. Kuralsız olan sosyal medyada, illa ki ölenin ardından söven tiplerin olduğu o mecralarda hakkında tek kötü gönderinin olmaması ne denli büyük bir ismi kaybettiğimizi gösteriyor. En ufak konuda bile kutuplaşma hevesinde olduğumuz şu günlerde vefat haberinin ardından üzüntü noktasında bir bütün olduğumuzu görmek ne kadar harika bir karakteri kaybettiğimizi gösteriyor.

  Sahneye çıktığında ya da kamera karşısına geçtiğinde, izleyiciye saygı duyup elinden gelen en iyi performansı gösteriyordu. Bu yüzden herkesin ama herkesin saygısını kazanmıştı. Canlandırdığı karakterler ile o kadar bütünleşmişti ki o karakterler ile birlikte kendisini de sevmiştik.

  Saygı ve rahmetle...
 • pek bir şey yok