engelleme seçeneklerirock tribe kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


rock tribe kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


rock tribe kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog sözlük

  açık kalabilmesi sevindirendir. blog bilgilerinizi değiştirdikten sonra günlerce onay sürecinde bekleyebiliyorsunuz, iletişim bölümünden de yazıyorsunuz ama henüz bir değişiklik yok, başka bir koşul mu vardı acaba diye düşünmeden edemedim, madem düşündüm başlığına da yazayım dedim. düzeltebilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler blog sözlük :)
 • bugünkü blog yazım

  https://jamsradyo.blogspot.com/2022/12/13122022.html

  Online doğaçlama çalışmalarından kesitlerini kısa açıklamalar ile eklediğim bir blog. Ben burayı daha çok edebiyat odaklı olarak düşünmüştüm ama sanırım müzik odaklı da olabilir. Tüm içerik yakın bir zamanda blogspot'a taşındı. Eğer doğaçlama müzikle ilgileniyorsanız tüm dünyadan katılan herkesle sizin de ekledikleriniz (vokal, seslendirme, radyo tiyatrosu) müzikle birlikte etkileşime girebilir.
 • sözlük halkı nerede

  şu an baktım "prime time" sayılır. online listesinde alfa ve benim nick var. ben kayıt olduğum sıralarda sözlük baya hareketliydi, sonra kavgalar ve vedalar ile bu hale geldi. yani cevabını bilmediğim sorudur.

  diğer taraftan devamlı yaşanan bir süreçtir bu...
  tabii ki keşke böyle olmasa.
 • blog sözlük

  sözlükler için bir arabulucu sistemi yapılsa tenhalaşmayacak bir mecra olurdu. hemen şimdi listeyi görünce aklıma geldi. zaten butik sözlüklerde yazmaya niyet eden insanların yazası vardır. onların da çok isteyerek gittiğini düşünmüyorum ama bir şekilde anlaşılamıyor, iletişim kesiliyor. başka türlü sebepler de olabilir. her zaman orta yol bulunmaz ama bulunabilecek durumlar için ortak bir sisteme kaydolunsa ve orada görüşmeler yapılsa nasıl olurdu ha :) yani söylemesi bile yüzümü güldürdü ama ilerde bu işler daha ciddi hale gelirse olursa şaşırmam. şimdi herkes aman sen de diyor, gidiyor başka yerde yazıyor.

  böyle sesli düşününce başka bir sözlük fikri de aklıma geldi. mesela "küskünler sözlük", bakarsın yapılmış da olabilir. sözlüğe giriş yapmak için en az bir sözlüğün veda başlığına yazmak şartı aranacak mesela. nasıl olurdu? :)
 • başlık yok
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok