engelleme seçeneklerirock tribe kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


rock tribe kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


rock tribe kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


88· 0· 0· 0· 226 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • sözlük halkı nerede

  şu an baktım "prime time" sayılır. online listesinde alfa ve benim nick var. ben kayıt olduğum sıralarda sözlük baya hareketliydi, sonra kavgalar ve vedalar ile bu hale geldi. yani cevabını bilmediğim sorudur.

  diğer taraftan devamlı yaşanan bir süreçtir bu...
  tabii ki keşke böyle olmasa.
 • blog sözlük

  sözlükler için bir arabulucu sistemi yapılsa tenhalaşmayacak bir mecra olurdu. hemen şimdi listeyi görünce aklıma geldi. zaten butik sözlüklerde yazmaya niyet eden insanların yazası vardır. onların da çok isteyerek gittiğini düşünmüyorum ama bir şekilde anlaşılamıyor, iletişim kesiliyor. başka türlü sebepler de olabilir. her zaman orta yol bulunmaz ama bulunabilecek durumlar için ortak bir sisteme kaydolunsa ve orada görüşmeler yapılsa nasıl olurdu ha :) yani söylemesi bile yüzümü güldürdü ama ilerde bu işler daha ciddi hale gelirse olursa şaşırmam. şimdi herkes aman sen de diyor, gidiyor başka yerde yazıyor.

  böyle sesli düşününce başka bir sözlük fikri de aklıma geldi. mesela "küskünler sözlük", bakarsın yapılmış da olabilir. sözlüğe giriş yapmak için en az bir sözlüğün veda başlığına yazmak şartı aranacak mesela. nasıl olurdu? :)
 • zahit bizi tan eyleme

  ilk kez metal versiyonunu duyduğum eserdir. tek başına düşününce vay be harika diyor insan ama sonra biraz araştırdım. aşırı popüler olmuş. zamanın getirisi böyle bir şey herhalde. yani başka zaman bunun metal versiyonunu yapsalar çok değerli olurdu ama şu zamanda ne bileyim, acaba dedim.
 • gram altın

  uzun vadede devamlı yükselendir. korona paniği öncesi sert düştüydü. siyasi olaylar de benzer etkiyi yaratıyor ama insanların zarar etmeyi göze alıp yüksekken daha yükselecek diye alması en kötüsü.
 • başlık yok
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok