engelleme seçenekleriqiskit kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


qiskit kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


qiskit kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


257· 0· 0· 0· 38 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • türkiyedeki işssiz doktorlar

  en az 20 tane farklı farklı mail aldım son 1 ayda böyle. bir arkadaşa belki bir yardımım olur diye belirtmiştim o diğer arkadaşına ve sonunda yayılmış gitmiş. bugün resmiyetli işlerde kullandığım mailimi kontrol edeyim dedim bir de ne göreyim diploma yollayanlar, cv yollayanlar ve hepsi doktor bu arkadaşların. cidden soruyorum bu ne lan? aklım durdu, kanım dondu resmen. lan bu adamlar ne etti size de bırakın görev alsınlar pandemide işte.
 • türkiyedeki işssiz doktorlar

  isim vermeden bana atılmış emaillerden kısaca bahsedecem. Bazı arkadaşlar yazmakta bana yurtdışındaki çeşitli üniversitelerden mezun olup türkiyede işsiz kaldıkları hakkında. daha önceki bir entrymde de bahsetmiştim. Hatta bazı doktor arkadaşlar sağlık bakanlığına kadar yazıp bedava hizmet verebileceklerini belirtmişler. Şu pandemi günlerinde şaka mı bu arkadaş? Dünyanın neresinde işsiz doktor görülmüş bu nasıl bir saçmalık? Elimden geldiğince bu arkadaşlar için davetiye vb çıkarmaya çalışacağım. Afrikadan beter hale gelmiş türkiye.
 • blog sözlük telegram grubu

  var mı böyle birşey ? bazı sorularım olacaktı. soru sormak için başlık açmaktan kaçındığım için belirtiyorum. sorumu da yazayım, aranızda uzay mühendisi olan veya radyo-teleskop'lardan anlayan var mı?
 • siber güvenlik alanında yerli firmaların başarısı

  netsparker var web vulnerability scanner olarak ama o da biraz nessus biraz da openvas karışımı gibi olmuş. ayrıca şunu belirtmekte fayda var çok bilindik tr bazlı bir ssl sağlayıcısının sisteminde çok bilindik bir açık mevcut ve hala bu açığı kapatmadılar. (ekşi vs de bu sistemi kullanıyor) white hat filan olmadığım için bildirim de yapmıyorum grey,red,black filan hiç değilim zaten o yüzden biraz banane diyip geçiyorum.
  not: yazılımcı, hackerman ya script kiddie hiç değilim belirteyim bu arada :D
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok