engelleme seçenekleripsikoterapistim kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


psikoterapistim kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


psikoterapistim kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


293· 3· 0· 0· 17 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • bipolar bozukluk

  Bipolar bozukluk, hastanın bazı dönemlerde manik bazı dönemlerde ise depresyonda olmasıdır. Bipolar tip 1 ve Tip 2 olarak bilinen iki alt tipi en tanınmış alt tipleridir. Tip 1, en sık görülen alt türüdür ve eskiden manik depresif bozukluk olarak adlandırılırdı. Bu bozukluğun ayrıca siklotimi ve başka türlü tanımlanamayan bipolar bozukluk olarak iki alt türü daha vardır. Bipolar bozukluk Türkiyede 2 milyon insanın muzdarip olduğu bir kronik bir duygudurum bozukluğudur. Genellikle ergenlik döneminde görülüp zamanla ağırlaşan bir hastalıktır.
  https://panikataksite.wordpress.com/2020/12/22/bipolar-bozukluk/
 • tablacı salatası

  Tüm güney ve güneydoğu yörelerinde yaygın olan yemek kültürünün bir parçasıdır. Bir bunların, bir de ciğercilerin peşkirleri ünlüdür. Tertemiz elleriyle, saatlerce sıcağın altında kalsa da yemek yapılan malzemeleriyle, koronasvar tak tak sesleriyle nam salmışlardır. Hijyen konusunda hindistan, pakistan, bangladeş, afganistan dörtlüsü arasında kendilerine yer bulurlar... ama bunlar sayesinde ne yersem yiyeyim midem bozulmaz ve başkalarının iğrendiği şeyleri hapur hupur götürebilirim.
 • 30 Ekim 2020 seferihisar samos depremi

  izmir seferihisar ve samos adası arasında, ege denizinde gerçekleşen deprem. şu ana kadar izmirde 12 ölü ve 500 civarı yaralı varken samos adasında 2 ölü var. yunan ve türk hükümetleri birbirlerine yardım teklifinde bulundular. bir bakan enkaz üzerinde bir kazazede ile telefonda konuşarak televizyonlara poz verdi. fransız hükümeti, israil hükümeti, ab, geçmiş olsun dileyip yardım önerisinde bulunurken sosyal medyada oh olsun çeken, kafir müslüman masalları anlatıp içinin pisliklerini döken türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına rastlandı... Richter ölçeği ile 6,8 şiddetinde gerçekleşen depremin artçı depremleri de sürmekte. Allah oradakilerin yardımcısı olsun. Telefonları meşgul etmeyin lütfen, kurtarma çalışmalarında ilk günler çok önemli...

  Güncelleme 20201101: Ne yazık ki 51 can yitirdik, 900 civarında yaralı var.
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok