engelleme seçenekleripamukşeker kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


pamukşeker kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


pamukşeker kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


10· 4· 0· 0· 27 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • Stephen king

  korkunun yanında kurguları da şahane olan yazar. şahsen yeşil yolu ilk okuyup sonra filminim izlemiş biri olarak birebir kafamda canlanan her şeyi filmde gördüm. nasıl betimlemişse artık zihnimde her şey canlanmış.
 • sözlüğe kan oturması

  bence sözlüğün damarları tıkanmış.bir ara entry yarışındaydık. köşede en çok entry girilen sayısı 60 larda ki bazen 100 ü geçtiğini bilirdim. şu an 1 entry girdim. orada adım. gerçekten birden ne olmuş ki sözlüğe. ya kan oturmuş ya da tıkanmış.
 • düşün ki o bunu okuyor

  seninle tanıştık oturduk ve bence senden hoşlanmadığımı çok belli ettim. pardon ama covide yakalandım ben demişim sana daha ne diyeyim. mal gibi bana gel beraber karantinaya girelim demene ne gerek var. bir am uğruna covid olmayı mı göze alıyorsun salağım.
 • tarhana çorbası

  ananem senelerdir tarhanayı kendi yapar ve tuz, baharat pek atmaz. baya baya yavan olur. neden dediğimde zamanında biz küçüğüz diye çocuklar tuz baharat yemesin diye öyle yapmış. sonra da senelerdir çocuğu olmayan dayımın belki bu sene bebeği olur da bebek yer düşüncesi ile öyle yapmış.

  sabah sabah o kadar üşendim ki ekmek almaya gitmeye, sonra kahvaltılık yok, hafta içi de şehir dışına çıkacağım bozulacak neyse market alışverişi yapmayayım, babam hep çorba içerdi sabahları. tarhana yaptım. ilk yudumda afalladım bir. baharat, tuz hepsi var.

  bazen bazı eylemlerimi hatırlamayabiliyorum. kumanda elimde kumanda aramak, kahve bitmişken hayır bitmedi diye evde bir yerlerde kahve aramak gibi. acaba ben mi attım baharat diye emin olamayıp kadıncağızı aradım sabah sabah.

  tarhanaya baharat ve tuz mu attın sen diye. evet dedi. ama nedeen diye çığlık atmışım bir. o bir nevi anneannemin totemiydi yıllardır. tutmasa bile.

  "dayın yaşlandı artık çocuğu olmuyor. siz de evlenmiyorsunuz ki çocuğunuz olsun diye tuzsuz yapayım."

  bir buruldum sabah sabah. bir çorbadan buruldum.
 • kitap alıntıları

  sonra o adamları düşündüm..acaba bana benziyorlarmıydı..mesela aynı tadı aldınmı bir başkasının dudağı kasıklarına inerken..yine o kadar soğukkanlı mıydın bir başkasının koynuna düşerken saçların..ve seni düşündüm ağzına kadar boşlukta dolu dolu bir açlık..uyandım ve seni düşündüm..uyanık olup olmadığını..mutlu olup olmadığını merak ettim..belki de onunlaydın yada belki de benim kadar boşluktaydın..seni düşündüm başka kucaklarda,başka bir adamın omzundayken kolların..belkide beni hatırlar ve pişman olursun..ya da belki de aşık oldun ve hayatıma devam edecek tek kişi bendim.. uyandım ve aramanı diledim..havadan sudan bile olsa sesini istedim..meğer konuşmayı kesene kadar bir sesi bu denli özleyeceğini bilemiyormuş insan..ama beni hiç aramadın ve b uyumak için bile yorgundum..tam da bu yüzden uyandım ve sadece seni merak ettim..rahat uyu.
 • konuşanlar

  her salı youtube da saat 15 te yayınlanan ve yaklaşık bir saat süren, seven kadar nefret eden tayfanın da olduğu ve sürekli saçma sapan cem yılmazla kıyasladıkları yok küfür ediyor recep ivedik'e gülen tayfa bunu sever diyen ekipte çok fazla. aksine küfürde olsa samimi geliyor bana. lan hepsi sokakta evde deli gibi küfür eden insanlar programdaki küfürlere takıyor. hele bir erkek arkadaşım sevgilisine isminden çok küfürle hitap eder, buna takmış. önce sen sevgiline kadına küfür etmemeyi öğrende sonra konuşuruz diyemedim.
 • düşün ki o bunu okuyor

  seni çok özlüyorum. senden sonra bir sürü insan oldu hayatımda. biri ciddi manada duygusal olarak da bende hisler uyandırmıştı yalan yok. belki aramızda tam manasıyla bir ilişki başlasa seni unutacaktım ama unutmam için ortam oluşmadı.

  belki hala seni sevmem gerek. ya da unutmamam sevmesemde.

  hala her şeyi sana anlatacakmış gibi yaşıyorum. bazen olumlu güzel manada. youtube da bir video izliyorum bir kenara kaydediyorum. ve ya bir program , bir film keşfediyorum ve nasıl ona bunu duyurur ve izlemesini sağlarım ki diyorum. birbirimizden uzakta da olsa aynı şeyleri en azından izlediğimizi bilmek istiyorum adeta. bazen de çok kötü anlamda sana anlatacakmış gibi yaşıyorum. ayrıldık ve sen bir yıl boyunca ara ara nasılsın bile demeden başkasıyla yattın mı diye ruhumun değil de vajinamın halini hatırını sordun ya ondan işte inadına yattım başkalarıyla. hayat bu ya ben başkalarıyla yattım ve sen son altı aydır bir kere mesaj atıp sormadın vajinamın halini hatırını. sorsan neler anlatacaktım oysa canını yaka yaka. zira benim ruhum yanar da senin canın bu duruma. birisiyle yattığım bir sabah 3 saat duşta kalıp ağlamıştım. sonra mutfak masasının başında kan çanağı gözlerimle üzerimde bornoz kahve içerken kendimi yine kendim teselli ettim. 1 yıl bekledin dedim belki gelir diye. yüzüne bakabileyim diye. gelmedi. artık sevmediği şeyleri belkide yapma yaşama vakti diye. teselli işte.

  sahilde benimle içmeyi özledin mi sahi. genelde benimle sahilde kumsalda oturmayı çok severdin ve ayrıldıktan sonra bile defalarca gelmiştin kapıma. sadece sahilde içip sohbet edelim diye.

  ben her şeyi çok özlüyorum. şehrine geldim geçenlerde. sen aklıma gelmemiştin yalan yok. hatta o hoşlandığım hislerim olan kişiyle buluşmak içindi. olmadı o konulara girmeyelim. yalan söyleyemeyeceğim. hayatımda biri olsa galiba aklıma gelmeyeceksin sen benim. onunla, seninle hep gittiğimiz yerlere gittik, içtik, seviştik aklıma gelmedin. ama yalnız kalınca geliyorsun aklıma. seni değil, seninle sevgili olmayı, o konfor alanımı özlüyorum.

  misal hafta sonu darma dağınık bir evde, hafta sonu temizliğini yapmam lazım, makineyi boşaltmam, çamaşır yıkamam lazım oflarım arasında seninle o evde pinekleyebiliyordum. şimdi bir erkek gelecek olsa evime evde bana özel görmesinden hoşlanmayacağım bir kalemi bile bırakmıyorum. her yeri temizleyip, topluyorum. benim alanımı paylaşamıyorum hala kimseyle.

  sende evimin anahtarı bile vardı. o kadar rahat, o kadar bizdim ben senimle.

  sana fıkra anlatmamı inanılmaz severdin. hatta bazen fıkra gönderir bana ve al bunu oku bana anlat derdin. benim anlatmamı severdin. anlamıyorum ki bir buçuk yıldır insan fıkra anlatmamı da mı özlemez. neyse seninle bir gün oturup bir kahve içip aradan geçen bunca insanı yok sayarcasına konuşabilecek miyiz acaba. kimseyle yatmamış, sevişmemiş, uyumamış, dokunmamış, sevmemiş gibi. zira henüz sevmedim kimseyi. evet sevmeden de seviştim.