engelleme seçenekleripablobey34 kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


pablobey34 kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


pablobey34 kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


68· 5· 0· 0· 26 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • blog

  yardım hattına yazmıştım ama birde buraya yazayım. blog yazan arkadaşları severek takip ediyorum ve onlardan blog sayfası oluşturma ile ilgili yardım istiyorum. sözlüğe yazılmayacak kadar uzun uzun anlatmak istiyorum çoğu zaman.
 • iş yerinden entry girmek

  uzun zaman masa başı çalışanıydım ve her boşluğumda yazıyordum. hatta artık sekmeyi hiç kapatmazdım bilgisayarım da kaç kez unuttum masaüstünde sözlük açıkken öğle yemeğine gidip gelmişliğim var.
 • tüm evlilik sürecindeki en anlamsız gelenek

  evlenmeyenler kendini belli etmiş :) son 3 entry için şunları söyleyebilirim. düğün kadar güzel bir şey yok. sevdiğin biriyle dünya evine giriyorsun ve yine yanında en sevdiğin insanlarla birlikte eğleniyorsun gece boyunca. diğer bir husus ise takılar. takıların kimden geldiğini bilmezsen, gittiğin kişiye ne takacağını da bilemezsin. bu yüzden adaletli bir şekilde olması için bunu bilmek zorundasın. he benim param çok bana 50 lira takan kişiye de altın takarım diyorsan orası ayrı. konu başlığına bir cevap olarak ise kına bana anlamsız ve israf olarak geldi. sadece gelin ve kız arkadaşları arasında yapılan bir eğlence. aynı kişilerle hem nişan hemde düğünde de eğleniyor atlıyor zıplıyorsun. bu bana bekarlığa vedanın, adete entegre edilmiş hali gibi geldi. iki gün sonra düğünün varsa ve bunu yapıyorsan keyfine bayağı düşkünsün demektir.

  dip not: sadece kına kıyafeti ve malzemelerine 5bin tl'cik gitti.