engelleme seçenekleriöteberil kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


öteberil kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


öteberil kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


blog yazarı 100sempatik (190)
144· 12· 5· 1· bugün
hallederiz abicilik, o iş bendecilik, bize bi şey olmazcılık (çünkü bunlar hep düşünmemeyi, sorgulamamayı içeriyor bence). Sorgulamamayı acilen bırakmalıyız. Çakallık, çıkarcılık, ondan önce ben onu kazıklıyımcılık aklıma ...devamını oku
hallederiz abicilik, o iş bendecilik, bize bi şey olmazcılık (çünkü bunlar hep düşünmemeyi, sorgulamamayı içeriyor bence). Sorgulamamayı acilen bırakmalıyız. Çakallık, çıkarcılık, ondan önce ben onu kazıklıyımcılık aklıma ilk gelenlerden.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • kedi fobisi

  bir zamanlar bende de olan, son 5 yıldır 180 derece tersine dönmüş durum. Gittiği yerlerde ayağına kedi değecek diye bacaklarını sandalyeye toplayıp korkarak oturan ben şimdi bütün kedilerin annesi olmak istiyor. Bunda tüm yakın arkadaşlarımın kedi sahibi olması etkili. Yaşam standardını bozan bir seviyedeyse uzman yardımı almak gerekir.
 • duygusal bağ kurulan gıda maddeleri

  taze ekmek arasına koyulmuş yeni kavrulmuş kıyma, içinde bir de ince doğranmış az kavrulmuş soğan, üstüne bol limon, yanında ayran. beni çocukluğuma, ilkokuldan eve geldiğim anlara götürür.. rahmetli anneannemden başka kimse kıymayı öyle yumuşacık kavuramadı..
 • Swarm

  halen kullandığım uygulamadır. eskiden gidip güzel anılar edindiğim mekanları veya geçirdiğim güzel zamanları hatırlayabilmem için check-in yapıyorum. yurtdışına gittiğimde oturduğum cafeleri, hangi tarihte nereye gittiğimi bana hatırlatıyor ve bunu seviyorum.
 • ses kadın sporları

  Voleybol, basketbol ve masa tenisi branşlarında 18-55 yaş arasındaki kadınların herhangi bir deneyim şart koşulmadan, gruplar oluşturduğu, hem düzenli spor yaptığı hem profesyonel sporcular gibi maçlara çıkabildiği bir oluşum. Başvurdum, umarım kısa sürede kontenjan açılır ve liseden kalan voleybol sevgim yeniden hayat bulur.
 • karton bardak

  içindeki tükettikten sonra dış çevresine kalemle bi şeyler çizer, sonra o çizdiğim yerlerden kağıdı koparmaya başlarım, istisnasız :) soyulmuş portakal kabuğu gibi bi görüntü çıkar en sonunda.
 • pek bir şey yok