engelleme seçenekleriöteberil kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


öteberil kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


öteberil kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


blog yazarı 100sempatik (175)
131· 5· 1· 0· 4 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • saçlarını savuran kız tipi

  ilk entry artı on puan. kıvırcık saçlarım zaten beynime beynime uzadığından, omuzlarıma değmeye başladığında "oha benim de uzun saçım var" diyebildiğim davranışları içerir bu tipler. siz bir de fön çekilmiş kıvırcık saçlarını savuran kız tipini inceleyin. saçlarını savurması günler mertebesindedir ve bu eylemi her yerde yapar, ayna karşısı en sık yaptığı yerdir. gün içinde tüm konsantrasyonu saçlarını savurmaktadır çünkü ilk kez rüzgarı hissedebilmiştir :)
 • macbook air

  acaba ben mi açmayı bilmiyorum, yani cihazın ekran kısmı ile klavye kısmını ayırırken kameraya sürekli parmak izi bırakmak tasarım yaparken hiç mi düşünülmez ?
 • ıso 9001

  son güncellemeyle birlikte iş süreçlerinin risklerinin de yönetilmesi hususuna dikkat çekmiştir. Hem süreç yönetimi yap hem risklerini doğru düzgün yönet diyor. klasik bilinen 9001'den çıkış oldu bu anlayış, tabi millet anlayana kadar...
 • özlenen çizgi filmler

  okuldan gelince karnım delice aç olup, anneannemin yaptığı ekmek arası kıyma soğan ve ayran eşliğinde izlediğim şirinler.. kanal d'de mi oluyordu hatırlamıyorum ama bir akşama doğru serisi vardı, Tom ve Jerry, Şirinler, sonra vardı bir iki tane daha.
 • aldatılmak

  yalanla karışık aldatılma öğrenildiğinde yanında promosyon olarak birçok öküz getirir ki göğsüne otursun ve günlerce gecelerce nefes alamamana neden olsun. öyle bir nefes alamamak ki korona olduğunu sanarsın..

  ardından kendini tekrar eden sorular başlar: neden neden neden... nasıl ve neden.. ne için.. ne cesaretle.. neden?

  dinlediğim bir psikolog der ki olayın üzerinden bir hafta 10 gün geçene kadar karşındaki kişiyle bunun hakkında konuşup kafandaki soruları sorabilirsin ancak bu süre geçtikten sonra hiçbir şekilde o kişiye ulaşıp da soru sormaya devam etmemelisin. kendi sağlığın için.

  aldatılıp ayrıldıktan sonra bi hikaye karalamıştım: 1 ile 2'nin hikayesi

 • clubhouse

  Türkiye'de kullanılmaya başlanmasının üzerinden 1.5 ay geçtikten sonra "clubhouse patladı mı, neden böyle oluyor" minvalinde başlıklarla odalar açılan uygulama. neden böyle oluyor?
 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok