engelleme seçeneklerioktay kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


oktay kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


oktay kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


yeni türkiyenin gurur tablosudur, artık çok güzel ülke diye göğsümüzü gere gere gezebiliriz. neden mi? çok şükür ki hala çocuk katilleri, kadın tacizcileri, sivillerin ve üniformalıların katilleri, kendi milletin silahıyla kendi milletini ...devamını oku
yeni türkiyenin gurur tablosudur, artık çok güzel ülke diye göğsümüzü gere gere gezebiliriz. neden mi? çok şükür ki hala çocuk katilleri, kadın tacizcileri, sivillerin ve üniformalıların katilleri, kendi milletin silahıyla kendi milletini vuran başlar dışarıdayken adaleti ve düzeni gazetecileri tutuklayarak sağlıyoruz. hayret verici ki yıllardan da 2016.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • marteniçka

  mart ayına girmemiz ile birlikte bulgaristan göçmeni olan yada benim gibi göçmen arkadaşları olan kişileri ayırt etmeyi sağlayacak olan kırmızı-beyaz bileklik. bulgaristan'da doğmuş ve bin yıldır rivayetlerle süre gelen baharı karşılama geleneği.
 • clubhouse

  bana ülkemizde ne kadar çok aydın insan varmış dedirten uygulama. apple kullanmadığım için uygulamayı bizzat deneme şansım olmadı ama anladığım kadarıyla herkes atom parçalıyor yada bu tarz şeyler dönüyor içeride.
 • piercing

  kulağımda üç tane olan zımbırtı.

  hiç tarzıma yakıştırmam ama seviyorum kerataları. yaptırmak isteyenlere şöyle anlatayım; ilk kıkırdağı deldirdim, acımadı fakat 1 ay iltihabıyla uğraştım. İkincisini de kırkırdağımın bir altına deldirdim acımadı ama deneyimleyerek daha kısa süre iltihap ile uğratım. üçüncüsünde ise kulak mememi bir eczanede deldirip 1 hafta sonra o küpeyi çıkartıp piercing taktırdım. iltihap yapıyor meret, yaptırırken acıtmıyor ama sonraki ilk bir kaç hafta sıkıntı. şimdi yaptıralı 3-4 sene olmuştur belki ama varlığını unuttum gitti hep kulağımdalar.
 • uzun süre inanılan yalanlar

  kendi yalanlarıma inanıyorum uzun süre. nişanlımla diyette olduğumuz bir dönem dışarıda yemek yemeye yasak koymuştuk ve bir akşam dışarıda yemek yedik. soranlara köfte ve salata yediğimizi söyledik. elbetteki gerçeğin bununla sadece uzaktan alakası var, hala o akşam köfte yediğimizi inkar eden olursa kavga edebilirim bunun için.
 • pek bir şey yok