engelleme seçeneklerioktay kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


oktay kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


oktay kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


yeni türkiyenin gurur tablosudur, artık çok güzel ülke diye göğsümüzü gere gere gezebiliriz. neden mi? çok şükür ki hala çocuk katilleri, kadın tacizcileri, sivillerin ve üniformalıların katilleri, kendi milletin silahıyla kendi milletini ...devamını oku
yeni türkiyenin gurur tablosudur, artık çok güzel ülke diye göğsümüzü gere gere gezebiliriz. neden mi? çok şükür ki hala çocuk katilleri, kadın tacizcileri, sivillerin ve üniformalıların katilleri, kendi milletin silahıyla kendi milletini vuran başlar dışarıdayken adaleti ve düzeni gazetecileri tutuklayarak sağlıyoruz. hayret verici ki yıllardan da 2016.
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
  • uzun süre inanılan yalanlar

    kendi yalanlarıma inanıyorum uzun süre. nişanlımla diyette olduğumuz bir dönem dışarıda yemek yemeye yasak koymuştuk ve bir akşam dışarıda yemek yedik. soranlara köfte ve salata yediğimizi söyledik. elbetteki gerçeğin bununla sadece uzaktan alakası var, hala o akşam köfte yediğimizi inkar eden olursa kavga edebilirim bunun için.
  • league of legends

    uzun bayram tatilinde evde neler yapabilirim diyerek indirdiğim oyun fakat şu var ki dota'dan sonra bir garip geldi karakterler ve yenekleri bana amatörce takılıyorum şimdilik. varsa beni oyununa dahil edip beni aydınlatacak yazarlar turuncuyu yakarsa sevinirim.
  • toyota

    önceden sevmediğim, rahat bulmadığım fakat ilk olarak corolla passion modeliyle yargılarımı bozduğum sonrasında ise c-hr hybrid modeliyle 'araba buymuş' dediğim arabaları üreten otomotiv markası. şuan piyasadaki otomobillere fazlaca para yatırmadıkça kaliteye ve rahatlığa ulaşamazken toyota ortalama fiyatlarla bu işi yapmış.
  • pek bir şey yok