engelleme seçenekleriobsesifat kullanıcısı size özel mesaj gönderemez.


obsesifat kullanıcısının yazdığı hiçbir entryi görmezsiniz.


obsesifat kullanıcısının açtığı hiçbir başlığı görmezsiniz.
not: bu engelleme türü önerilmez (bkz: #46343)


520· 0· 0· 0· 1746 gün önce
entry akışı (yeni)
klasik görünüm
 • reza zarrab

  Şu an haftasonuna kadar sürecek olan tanıklığına başlamış hayırsever iş adamı.

  Sözlükte pek etki yaratmamış ben kısaca bilgi geçeyim.

  - piyasaya egemen bağış’ın kapıyı açmasıyla girdiğini
  - aktif bank’ın sermaya konusunda yardımcı olduğunu ki o dönem aktif bank berat albayraktan soruluyordu.
  - dönemin bakanlarından zafer çağlayan’a 45-50 milyon euro, 7.5 milyon dolar + holosko’yu rüşvet olarak verdiğini itiraf etmektedir.

  Mahkeme hala devam ediyor. Sanırım bugün veyahut yarın 17-25 aralık tapelerini itiraf edecek.

  Bu arada (bkz: hırsız var)
 • ak parti'de son zamanlarda artan atatürk sevgisi

  Son zamanlarda gözlemlediğimiz oy kayıplarının sebebiyet verdiği bi omurgasızlık örneği. Bu konuyu sırasıyla flood haline getirelim.

  - herşey akp belediyelerinin istifalarıyla başladı. Son seçimde hızlı oy kayıplarının önüne geçme çalışmasıyla başlayan bi sürece girdik. İsmi kirlenen belediye başkanlarını sırasıyla istifası istenildi. Temizlenilmeye çalışıldı.
  - 29 ekim öncesi ile başlayan “Gazi Mustafa Kemal Atatürk “ söylemi. Yıllardır süre gelen Mustafa kemal söylemi artık “Atatürk” ile birleşmiştir.
  - akp belediyelerinin ve başkanlıklarının daha önce görmediğimiz özenlikte yaptığı kutlama ve anma törenleri. Bi çok belediye ve başkanlıkta toplu anıtkabir ziyaretleri şehir merkezlerindeki törenler.
  - 29 ekim ve 10 kasım günlerinde sosyal medyada bulunan aktrollerin ve yandaş gazetecilerin kutlama mesajları ve iki yüzlülükleri.
  - yandaş gazetelerin gerek gazete ana sayfalarında gerekse internet sitelerinde bulunan büyük puntolarla yazılı “ataya saygı” başlıkları.

  abdülkadir selvi

  güneş gazetesi

  sabah gazetesi

  akp sözcüsü

  Floodumu bi kaç örnek ile tamamlamaya çalıştım.

  Bunca zamandır törenleri iptal eden siz, hastalık bahaneleri ile ziyaretlere gitmeyen siz, iki ayyaş diye salyaları akıttığınız siz, götünüz tutuşunca da en büyük Atatürkçü olan yine siz. saygısızlığınız, samimiyetsizliğiniz biz de oy verme duygusu uyandırmıyor sadece mide bulantısı.


  Edit: son bi çıkışta bekir bozdağ’dan geldi
  link
 • 10 kasım 1938

  Geliyor yine o kara gün...


  Edit: normal şartlarda entry kötülemeler umrumda olmaz. Yüzlerce entrym kötülendi, ispiyonlandı ama bu entry kime girdiyse bi daha girsin, şemsiyeyse içinde açılsın, çıktığı yere geri dönsün, dönemeyecek gibiyse ben el birliğiyle geri sokarım. Teşekkürler.
 • melih gökçek

  Canlı yayında istifa konuşmasını yapıyor.

  O koltuğu haketmediği aşikar, kişilik ve ahlak konusunda gram sevmiyorum ancak partisinin sürekli milli irade-demokrasi vurgularının içinin ne kadar boş ne kadar kandırmaca olduğunu herkesin farkına varması gerekiyor.

  Bi suça bulaşmışsa ve partisi bunu bildiği için görevden alınıyorsa da çıkıp açıklanmalı, cezası da neyse verilmelidir. Normal bi ülke de bu şekilde işliyor işler ama bizim ülkemizde her durum bi soru işareti.
 • iyi parti

  Eğer bi propaganda eğitimi almış olsaydınız isminin ve ambleminin ne kadar etkili olduğunu anlardınız.

  İsminin sadece “iyi” olması size gülünç gelebilir ancak seçim meydanlarında rakip partiler “iyi” ile ilgili ve bunu çağırıştıran propagandalardan kaçınacaklardır. Ayrıca slogan bulma konusunda da rahat olacaklardır.

  Amblemin güneş olması ise vermek istedikleri mesaj için doğru bi seçim, ampule karşılık güneş, yaşam kaynağı-iç ısıtan-gerçek aydınlatıcı.

  Bilinç altına güzel mesajlar veren ismi ve amblemi bulunmaktadır.

 • pek bir şey yok
 • pek bir şey yok